Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés mikor?

Beágyazódási vérzés mikor?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de az mikor van? Mikor jelentkezik a beágyazódási vérzés, a végén vagy közben? Mindenhol olvasok róla. A könyvek írják, ha beágyazódott a pici, akkor kezd emelkedni a hcg. De ez a vérzéstől kezdődik és onnan 5 nap? Vagy hogy is van ez? Belezavarodtam. Olvasott erről valaki valamit? Vagy tud róla valaki valamit?
2017. jan. 19. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Leginkább semmikor. Komolyan mondom ezt a gyk-n kezdhette valaki terjeszteni, h van ilyen, nekem nem volt és senkinek a környezetemben, felesleges erre várakozni, hogy mikor lesz, a legtöbb esetben semmi ilyen nem történik.
2017. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

nekem volt. soha nem volt ilyen, csak akkor, mikor után ki is derült, hogy babát várok.

igaz, ikrek voltak / lettek, így lehet ezért volt, nekem a teszt is a nem várt előtt 2 nappal este csíkos volt.

2017. jan. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyébként, fogantatás (tehát pé. közelében) után 6-10 nappal, nekem a 7. napon volt.
2017. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért 0? Tényleg nagyon ritka dolog.
2017. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt. A ciklusom 25. Ès 26. napján.
2017. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!