Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzésem van....

Lorena007 kérdése:

Mindjárt megjön érzésem van. De a nem várt az csak jövöhéten várható. Lehetséges hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

utolsó menszeszem 12.26.án jött meg.

azota próbálkoztunk párommal.

egy hete nagyon èrzèkeny a mellem.

csináltam tesztet de eddig negativ lett :(

tegnap ès ma olyan èrzèsem volt mintha mindjárt megjön ès mègsem.

esèlyes hogy van valaki a pocakban? nagyon szeretnènk !



2017. jan. 20. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre egyetlen valasz van: amig meg nem jon, barmi lehet.
2017. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy 12.23-án jött meg (2015.). Aztán január 19 körül már biztosra vettem, hogy babát várok, mert mindjárt megjön érzésem volt, és úgy gondoltam, ha 22-ig nem jön meg, veszek tesztet. Végül csak febr.2-án vettem, és pozitív lett. DE mint később kiderült, csak jan.17-én fogantam meg! Most itt szopik épp karjaimban a 3 hónapos kisbabám. Szóval, hasonlóan éreztem magam, mint te most!
2017. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kérdésekzöme ***** válasza:

Kérdező! Mikor volt az ovud? Csak mert nekem is dec. 26-án jött meg az utolsó havim, de most szándékosan nem figyeltem a dolgokra, nem csintáltam ovu tesztet sem. Pár napja érzékenyebbek a melleim és tegnap este is és az előbb is rózsaszínes folyás jelent meg a wc papíron.

Mi most már 10hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül sajnos. :(

2017. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

megmondom az öszintèt ovut èn sem figyeltem .

nekem is egy hete iszonyatosan èrzèkeny a mellem de nekem nem volt rozsaszinű folyásom :(

2017. jan. 20. 10:45
 5/8 Kérdésekzöme ***** válasza:
Az azért nem jelent semmit hogy érzékelsz e rózsaszín folyást vagy nagyon kevés vérzést. Ügye szokták mondani a beágyazódást sokan észre sem veszik. Ahogy én számolgattam 29 napos ciklussal nekem olyan 10-11-én lehetett ovum, együtt is voltam párommal, bár most tényleg nem tervezett együtt lét volt. Próbálok minél kevesebbet rágörcsölni, de megmondom őszintén teljes mértékbe nem tudom kizárni egy hónapba sem. Ezért kaptam már elég kritikát, de ez van. Drukkolok Nektek!
2017. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönjük szèpen!

mi is nektek!!

2017. jan. 20. 12:19
 7/8 A kérdező kommentje:

most ahogy wcn voltam most volt egy picit rozsaszin a wc papir..

ez jot jelenthet mert nekem meg nem volt ilyen :)

2017. jan. 20. 14:01
 8/8 Kérdésekzöme ***** válasza:
Hàt nekem úgy néz ki megjön, màr barnázok is, sőt kevés vérrel is találkoztam már. 😞 Amig nem jön meg Neked addig bármi lehet. 😉
2017. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!