Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt az óvszer szex...

Elszakadt az óvszer szex közben, nem vettem észre azonnal de nem élveztem el, mennyi esély van ilyenkor arra hogy a lány teherbe essen?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek január 12-re kellett volna hogy megjöjjön a vérzése (akkor volt 28 napja hogy várta), de azóta késik és január 19.-én szexeltünk, gumit használtam de közben elszakadt amit nem vettem azonnal észre, viszont nem élveztem el, esetleg előváladék lehetett a gumiban semmi más. Az ezelőtti ciklusa is hosszú volt, majdnem 60 nap, akkor még szűz volt, valahol a 45-50. nap környékén veszthette el velem, de utána meg is jött neki. Azóta várja már, most tart a 40. napnál (közben volt még 2 szex gumival gond nélkül). Ilyenkor amikor nem a terhesség miatt késik, és a késés közben történik egy olyan szex ahol elszakad a gumi de nincs elélvezés (mégcsak a közelében sem voltam), akkor mennyi a valószinűsége a terhességnek? Van okunk az aggodalomra?

2017. jan. 20. 22:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Van rá esély, de nem sok.

Inkább a hormonok felvonulása miatt késik neki.

2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Hogy tud egy gumi elszakadni? Komolyan elképzelni sem tudom...

Mivel most kezdett nemrég menstruálni, idő kell, hogy normális menzesze legyen. Tesztet miért nem csinál?

Nem kellene még szexelnetek.

2017. jan. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!