Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félnem kéne a terhességtől? 18/L

Félnem kéne a terhességtől? 18/L

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal.Mert nem illetünk össze és volt egy vetélésem előző hónapba.Most a vetélés utáni 9.napon voltunk együtt utoljára vagyis nagyon a hajnali órákba de már ide számolom, vagyis másfél hete.Nem védekeztünk.26-27 napra szokott megjönni.Ugye előző hónapba nem jött meg időbe,és teszteltem aztán mikor mentem volna dokihoz elment.Aztán voltam megnézett azt mondta minden okes.Most megint ugyanazok a korai tüneteim vannak mint akkor.Felpuhult a hüvelyemnél ,és semmilyen mindjárt megjön érzés,semmi görcs,pont mikor terhes lettem akkor se görcsöltem,mert ugye nem akart megjönni.Most még várják akkor vagy mi van??!

2017. jan. 21. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért félnél? Azért nem védekeztél, mert gyereket akarsz, vagy nem?


Egyébként a kezdeti tünetekből aztán senki meg nem mondja. Én pl. jobban görcsöltem, mint máskor.

2017. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni. Védekezés nélkül voltatok együtt, hónapok óta próbálkoztok. Nem tudom, hol a probléma?
2017. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se kell félned.Csak akkor,ha nem akarsz gyereket.
2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegtol es szulestol ne felj. Arra szulettunk, menni fog. A gyereknevelèstől fèlj, az teljesen mas teszta, keszulj fel, amennyire lehet. Meselj sokat a gyerekeidnek a vedekezesrol, elo pelda vagy ra h mi lehet belole, ha mellozik
2017. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag vetélés után könnyebb teherbe esni, mert a szervezet igyekszik helyrehozni, amit korábban elrontott.
2017. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért félnél a terhességtől? Ha félnél védekeztél volna,kézzel-lábbal! De hát ugye te nyilván gyereket akartál ebbe a "csodás" kapcsolatba! Mi a kérdés?

Hogy lehetsz-e terhes? Csak visszakérdezni tudok: keféltél védekezés nélkül? Akkor.magad is tudod a választ,ezért nem.kell kérdést kiírni!

2017. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szexelsz félhetsz. Nekem pl menseskor jott ossze a kicsi. Ami elég ritka...
2017. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!