Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye 0, 000000000001 % az...

Ugye 0, 000000000001 % az esélye, hogy teherbe eshettem így?

Figyelt kérdés

Előre szólok, ha valaki más tenné fel a kérdést, egyből leteremteném, hogy minek szexel, aki nem tanult biológiát. De valószínűleg durván paranoiás vagyok xD

Még szűz vagyok, és a múltkor majdnem megtörtént a dolog a barátommal, de még be se hatolt, és már akkor nagyon fájt, úgyhogy mondtam, hogy ezt most inkább ne. Akkor úgy folytattuk, hogy a péniszéhez dörzsöltem a puncimat, és így ment el. Végig volt rajta óvszer, abba is élvezett, de nekem úgy tűnt, hogy picit lecsúszott az akció hevében :D Bár maximum 1-2 centit ha legördülhetett a vége.

Na most, nekem előtte való nap múlt el a menstruációm, szóval nem nagyon volt lehetősége beágyazódni (a semminek...). A vaginámba behatolás nem történt, semmilyen formában.

Ugye nem lehetek Szűz Mária? XD

Oké, mire ezt mindet leírtam, rájöttem, hogy a pszichiátrián a helyem, de ha már begépeltem, akkor legalább röhögtök egy jót. Bocsi :D


2017. jan. 22. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetsz terhes,ne aggódj, ennyire könnyen azért nem megy!
2017. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nagyjából ennyi az esélye.
2017. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Azert irj majd nekunk ket-harom honap mulva, hogy te vagy-e az a bizonyos 0,000000000001 % vagy sem :) Leeeeeeccccccccciiiiiii... :)
2017. jan. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Így nem.. De addig amíg ilyen párás vagy ne szexelj
2017. jan. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, tutira nem lehetsz terhes!

Én megértelek, h parázol, de ez nem függ össze, h érett vagy-e a szexhez! Ez a túlzott félelem valami egyéb lelki gondra utalhat!probáld megfejteni miből ered!

jó, h vannak ilyen felelősségteljesen gondolkozó fiatalok!

35 éves, 3 gyermekes anya

2017. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen parásan nem lehet szexelni. Nem, nem lehetsz terhes így, a gumi óvszer jó védekezés.
2017. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat, tudtam én ezt, csak jó mástól is hallani.

Az biztos h rohadt parás vagyok. Hogy mi van mögötte, azt nem tudom, de a kedvemet azt rohadtul elvette.

2017. jan. 22. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen parás vagyok még mindig, pedig már nem huszonéves.
2017. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!