Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség van a dologban?...

Terhesség van a dologban? Babám csak 3 hónapos és még meg se jött!?

Figyelt kérdés
Pár napja hányingerem van, pedig én nem vagyok az a fajta. Tegnap megnéztem magam alulról ( gátsebemet néztem) és el volt sötétedve a hüvelybemenet körül. Eddig nem volt ilyen színű. Kb 1 hónapja nem szoptatok, minimális mennyiséget fejek egy nap 2x. Védekezès..hát ahogy mi csináltuk mindig is, előbb kiszállt. Tudom nem igazi védekezés de 3 évig működött a baba előtt. Ja és gyakran kell böfögnöm, ez sem jellemző rám. Kicsit több a folyásom is. Nem lenne egetrázó dolog ha most jönne a baba ( bár későbbre terveztük) de azért nem ugranék ki a bőrömből. Nektek volt hasonló terhes tünetetek? Érdemes tesztelni ha még szülés utám megse jött?
2017. jan. 22. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Èrdemes tesztelni, mert mielott eloszor megjon altalaban peteeres elozi meg.
2017. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet de még nem feltétlen állnak vissza a hormonok eddig, simán okozhatja más is a tüneteket.
2017. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés megelőzi a menstruációt.Szóval igen,lehetsz terhes.De nem értem,ha valaki nem tervez gyerek,akkor miért nem védekezik?Az,hogy 3 évig nem estél teherbe megszakítás mellett,az csak egy dolog.
2017. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor tesztelek mindenképp. 3 as őszinte leszek én nem tervezek máshogy védekezni, kivéve ha most teherbe estem, mert ezek szerint termékenyebb lettem szülés óta. Akkor utána gyógyszer. De gyűlöltem régen is, hüvelyszárazság, nulla libidó... ez nem élet. De ha úgy adódik muszáj lesz. Spirál és társai nem játszanak...
2017. jan. 22. 10:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért biztosan vannak már jobb gyógyszerek, hüvelygyürü, ilyesmi, remélem találsz valamit, mi egyébként ovszerrel védekezünk, hozzászoktunk már, én nem is érzem a különbséget. Terhes bármikor lehetsz, de szerintem a tüneteidet más is okozhatja.
2017. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak spirál me gyógyszer létezik.Lehet használni óvszert is.Tudom,hogy a legtöbb férfi úgy nyilatkozik róla,mintha zokniban mosna lábat,de egy normális kapcsolatban a férfi igazán megtehet ennyit.Nàlunk is csak ez játszik a kamaszkori hormon problémáim miatt.A férjem szó nélkül elfogadta,hogy amíg még akarunk gyereket ez a legjobb megoldás.Mindent meg lehet oldani.
2017. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Óvszerrel nincs baja a páromnak egyszerűen nem szeretjük. Meg lehet hülye vagyok, de én jobban félek óvszerrel csinálni mert ha kiszakad telibe megy a cucc. De ez az én hülyeségem mondjuk. Igazából arra lettem volna kíváncsi ilyen tünetekkel maradt e valaki terhes, nem javaslatokat szerettem volna védekezésre. A kérdésem másra irányult. De köszi a válaszokat.
2017. jan. 22. 12:29
 8/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Hát ha baba, akkor kösd fel a gatyát😃, lehet amúgy, h a tüneteid nem terhességet, hanem készülődő peteérést jeleznek. De nincs ezügyben sok tapasztalatom. Viszont kérdezni szeretnék, ha nem baj. 2,5 hónapos a babám, eddig volt tej, most fogy. Fejni keveset tudok, pótlás kell, de ugye ekiatt a cicit egyre kevésbé fogadjs el. Az a kérdésem, h Te hogy csinálod? Tápszeres a babád, fejsz naponta többször és mondjuk este egyben megitatod vele amit aznap lefejtél? Nem lesz egyre kevesebb a te így, h " csak " fejsz?
2017. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
" a tej így"
2017. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség 6-8. hete körül sötétebb lesz a vagina környékén, jellemző terhességi tünet. Keress rá a neten!

Csinálj egy tesztet reggel, ha már tüneteket is érzel, akkor mutatnia is kell.

Mivel nem is szoptatsz, és nem is védekeztek megfelelően, simán lehetséges a terhesség.

2017. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!