Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma keztem el a clostilbegyt...

Szandika20 kérdése:

Ma keztem el a clostilbegyt valami vélemény tanács a gyogyszeröl!?

Figyelt kérdés
Ma megjöt a menszeszem norcolut segitségével (sajnos pcom van)nagyon szeretnénk babàt ezért irzàk fel nekem a clostilt bizunk bene hogy igy sikerlesz ez a kéthonapos kura!Màr van 2gyermekem ikrek ök spontàn érkeztek semijen gyogyszer bem kellet hàt most meg küzdünk ezért a csöpségért!Szerintetek van eséj hogy sikerünk lesz ebe a kéthonapban?

2017. jan. 22. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a második clostys hónapban estem teherbe. Úgyhogy persze, hogy van esély :) Nekem hőhullámaim voltak amikor szedtem, mást nem vettem észre.
2017. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

És mióta tartod a 3as kezelést a pcosre és irre?

Ha cisztásak még a petefészkeid nem ajánlott a closty.

2017. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónap sikeres volt, de kellett a tüszőrepesztő szuri is. :)

Drukk!

2017. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is PCOS. 6 hónapig próbálkoztunk a gyógyszerrel, nem lett baba. Kíváncsiságból kivizsgáltattuk páromat magán úton és hát kiderült nem túl jók az eredményei. Most megyünk inszemre. Pároddal minden oké?
2017. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Clostirol tudni kell h vekonyitja a méhfalat. Szoval 400-800 mgos E vitamint szedhetsz mellé. Én is most szedem csak nekem inszem lesz sztem.
2017. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok voltam dokinál nagyon fályt ahasam és ki derült hogy baba nincs de cisztám lett a clostibegytöl.Most keztem el a második kurát és csodával határos modon spontán mensim van.Bizom benne hogy a másidik honapos kura sikeres lesz és ha irok akkorazt irhatom hogy végre össze jöt a várvavárt baboca..
2017. febr. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!