Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne hogy terhes...

Lehetséges lenne hogy terhes vagyok? Nem értem?

Figyelt kérdés

Január 5 helyett, Jan 14 én jött meg reggel észre sem vettem ami nem rám vall mert görcsös szoktam lenni. Tartott két napig utána csak pisilés után volt olyan. Pár napja émelyítő érzésem van és a mellem is fáj és szúr mindkét petefészkem, a derekam is fajdogal. Ezért vettem két fajta tesztet is, Intimed, és Xepil, mindkettőt egyszerre meg csináltam ma első vizelettel az Intimed negativ, az xepil halvány pozitív lett nem erősen látszik de észre vehető.

Lehetséges hogy terhes vagyok? Volt igy Valaki menstruáció után pozitívat tesztelt? NAGYON Köszönöm szépen előre is a segítséget.


2017. jan. 22. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem 3 hónapig megjött, pedig már terhes voltam.úgyhogy terhesen is megjöhet.
2017. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az x-epil mostanában csalóka... Képet láthatunk esetleg?
2017. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már ki dobtam a tesztet azóta. De ha csalóka akkor nem agyalok rajta.
2017. jan. 22. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt ritkán szokott téves lenni.

Pár nap múlva csinálj még egy tesztet.

Ha terhes lennél, és megtartod mindenképp, akkor kivárhatod a következő vérzést is.

De ha nem tartanád meg, akkor érdemes lenne minél előbb a végére járni. Orvos tudna biztosat mondani.

2017. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy meg tartanám ha terhes lennék, szóba sem jöhet abortusz.
2017. jan. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!