Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 26-án volt az első...

December 26-án volt az első napja a menstruációmnak és 6 napjg tartott 31-ig. Legutoljára január 15-én hajnalban voltunk úgy együtt, hogy elment bennem. Ebből esetleg lehet baba?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiam, és sajnos volt egy vetélésem is tavaly ezáltal kicsit átrendeződött a ciklusom. De nagyon szeretnénk kistesót, de nem F ész ülünk rá.
2017. jan. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt itt nem fogjuk tudni megmondani neked. Ha szabályos lenne a ciklusad (28-30 nap) akkor lecsúsztatok volna a peteérésről, mert a 21.napon érkeztek a férjed katonái. Kb pont egy héttel peteérés után. De mivel azt írtad, hogy átrendeződött a ciklusod, de nem írod, hogy ez pontosan mit jelent. Lehet rá esély,ha mondjuk pont 35-38 naponta menstruálsz.
2017. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszodat.

Igazából eddig nem nagyon számolgattam mikor van peteérés és hány naposak a ciklusaim. Az első baba be csúszott de nagyon örültünk neki. :)

Vetélésem előtt mindig 24-én jött meg. És a műtét után beállt 26.-ra.

2017. jan. 22. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. Akkor mondhatjuk, hogy szabályos 30 napos a ciklusod. A menzesz első napjától, számítva 2 héttel van peteérésed, 13-16.napig legyetek együtt többször.A 13. nap előtt 2 napig ne szexeljetek. Remélem hamar összejön :)
2017. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy. Akkor ha most 15-én hajnalban együtt voltunk, lehet rá esély?

Egyébként első terhességemnél mensi előtt fájt a gyomrom és érzékeny volt a mellem. És a 2. terhesség is ilyen volt, hogy mensi előtt egy héttel gyomorfájás akkor gondoltam összejött és a hasamalja is fájt akkor lehetett a beágyazódás gondolom és mensi előtt egy nappal, rá éreztem, hogy teszteljek nagyon halvány volt de sajnos 8.héten elvetéltem :(.

Most kb.annyi, hogy el kezdett a hasamalja fájni egy hét után pont és a hasam feszül. És fehéres a folyásom. Arra nem emlékszem volt e az előzőeknél, szerintem igen.

2017. jan. 23. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem valószínű, mert ahogy írtam az első menzesznap utáni 21.napon szexeltetek. De ha később volt a peteérésed, akkor lehet....

A "tüneteket" nagyon érzi az ember amikor babát szeretne. Tapasztalat.

Drukkolok :)

2017. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem is a mensi fog jönni. Olyan érzésem van már. :\
2017. jan. 23. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!