Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kicsit tartok a tegnap...

Seres Timon kérdése:

Egy kicsit tartok a tegnap estének a következményeitől. Mit kellene most tennünk?

Figyelt kérdés

Tudom hülye vagyok meg minden, hozzám lehet vágni 1000 dolgot, viszont segítség kellene.

Barátnőmmel "csináltuk", viszont nem olyan mélyre, a szűzhártya sem szakadt ki.

Csak előváladék kerülhetett oda és a barátnőmnek ezen a héten jött meg (még egy kicsit tegnap este is volt)

Lehet ebből terhesség? Megérné bevenni a 72 órás tablettát? Vagy felesleges? Esetleg nőgyógyász vagy tesz vagy mittudomén mi tudna megbízató választ adni?


Köszönök minden választ!


U.i:biológia könyvben ilyenről sosem volt szó...:D



2017. jan. 22. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Vegye be mindenképo, ha véletlenül sem szeretnétek babát
2017. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
mindenképp eseményutáni
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor menstruáció közben is fenn áll a lehetősége a terhességnek? Köszönöm a válaszaitokat, akkor beszélek vele erről :)
2017. jan. 22. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze, akkor is.
2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha ez menstruáció közben történt és igazán még behatolás sem történt, akkor nem kell pánikolni.
2017. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Pánikolni nem kell, de ha véletlenül sem szeretnének babát, akkor mindenképp vegyen be tabit.


Amúgy meg ezek nagy tévhitek, hogy első szextől és menstruáció közbeni szextől nem lehet teherbe esni..

2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Én be nem venném. Menstruáció végén eleve nem valószínű, hogy ott van egy petesejt, te meg el sem élveztél, ráadásul ha a szűzhártyája sem szakadt át, akkor ez nem is minősül szexnek, a spermák nem tudnak végigmászni a hüvelyen a méhig. Az esemény utáni egy hormonbomba, egészségtelen. Baromi nagy pechetek lenne ha ebből a maszatolásból terhesség összejött volna.
2017. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

#7-nek igaza van. Felesleges a hormonbomba.

Ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezzetek meg egy nőgyógyászt is, ne itt minket.

2017. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

De egyébként biztos, hogy nincs átszakadva a szűzhártya? Azt nem csak a pénisz tudja átszakítani, hanem tampon, sport, maszturbáció stb.


Amúgy egy terhesség nagyobb hormonbomba.


Ha 2 hét múlva meg írná ide a csaj a kérdést, hogy 18 vagyok és terhes, akkor meg azon lennétek felháborodva.. a legbiztonságosabb, ha bevesz egyet, és kész.

2017. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy a terhesség nagyobb hormonbomba, de ha szinte nulla az esélye a terhességnek, akkor nem érdemes bevenni esemény utánit. Még a normál szex pearl indexe is csak 85-ös 85 nő esik teherbe 1 év alatt ha védekezés nélkül szexelnek 1 éven keresztül), a megszakitásos szexé 35-ös, és a kérdező esetében még normális behatolás sem volt és nem is termékeny napon történt az aktus. Az igazat megvallva nekem eszembe nem jutna esemény utániért futkosni, nem ennyire könnyű teherbe esni.
2017. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!