Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 éves vagyok, féléve nem...

35 éves vagyok, féléve nem akar összejönni a második gyerek. Cclostyt írt fel, de szerintem nem a peteéréssel van baj, hanem a luteális fázis hosszával, ami sárgatest elégtelenség vagy progeszteron hiány. Nem szednék gyógyszert, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A kisfiam most 9 éves és elsőre összejött, gondoltam most is így lesz! Egy nagy frászt!

A ciklusaim pontosak, 27-30 naposak, peteérés időben, a második szakaszban kimutatható a hőmérséklet emelkedés és a luteális fázis hossza is normális. Utolsó 2 hónapban a tüszőrepedés kitolódott a 20. majd a 17. napra (ezt már ultraganggal ellenőrizte az orvos),viszont a luteális fázisom lerövidült 9-10 napra. Nagyon vicces, mert ha nem vezetnék hőgörbét azt is gondolhatnám, hogy ez egy normál lefolyású ciklus volt.

Most ott tartunk, hogy ultrahanggal nézi a doki a peteérést, ebben a sikertelen hónapban a 12. napon látott is egy 13 mm-es tüszőt, utasítása szerint 15-16. napon a megadott időben apát elkaptam, majd a 17. nap újra ultrahang, a tüszőrepedés megtörtént, jókor voltunk együtt, ennek ellenére rá 10 napra mégis megjött a nem várt.


2010. máj. 6. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nem elég jókor együtt lenni, nem mindig sikerül így sem. Nekem is hasonló a gondom egyébként. A lányom elsőre összejött, most meg nem akar sikerülni. A kérdésed az, hogy szedd-e a gyógyszert? Én szedném még egy hónapig, aztán beszélnék az orvossal.
2010. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írt fel mást-Utrogestant, duphastont?

Próbáld ki, hogy peteérés napjától palástfű teát iszol, napi 1-2 bögrével. Segíthet a beágyazódásnál.

2010. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra. Próbáltad már a barátcserjét? Emeli a progeszteronszintet, igaz, kb. 3 hónap alatt fejti ki a hatását.
2010. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg még vérzés napjátol félidőig a cickafarkat(teát),nekem előre hozta a pét mindíg 2-3nappal!Hátha segít!
2010. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! barátcserjét szedek, és palástfű tinktúrát is, mindkettő homeopátiás és a babatervező oldalról rendeltem! isten igazából az a problémám, hogy ha a luteális fázis hosszával van baj, és nem a peteéréssel, akkor miért clostyt ír fel és miért nem vmi mást a a ciklus másik felére?
2010. máj. 6. 16:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 16.12-es! Nem írt fel Utrogestant, duphastont! Azok mire jók?
2010. máj. 6. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Mióta szeded őket? Elvileg kitolja a luteális fázis hosszát a barátcserje. Nálam bevált.
2010. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 16.59-es! 2. hónapja szedem a barátcserjét és nekem pont fordítva van, mert azóta vannak problémáim a luteális fázissal!
2010. máj. 6. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Minimum hormonvizsgálatot kellett volna csinálnia! Nekem gyulladás miatt váratott magára!
2010. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16.12-es vagyok. Progeszteront tartalmaznak.
2010. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!