Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet Femibion 1-es mellé még...

Lehet Femibion 1-es mellé még más vitamint is szedni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk babát,de a mostani teherbeesés kicsit nehezebben megy,mint az első gyermeknél.(Closti is kellett,ez a 2.clostis ciklus)

Elkezdtem már kb 3 hónapja Femibion 1-et szedni, 2 hónapja barátcserje kapszulát. Szerintetek érdemes e-vitamint,vagy bármi mást kiegészítésként szedni?

Ha igen,mit érdemes?

Köszönöm ha válaszoltok! :)



2017. jan. 31. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig próbálkoztunk eredménytelenül orvosom tanácsolta,hogy próbáljam meg az E-vitamint(nem nagyon hittem,hogy segiteni fog) az E vitamin szedését követő 2.hónapban sikerült a baba.Nem mondom,hogy tuti,hogy ez miat t de lehet tényleg csak ennyi hiányzott
2017. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szedtél mellé mást is?
2017. jan. 31. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Folsavat szedtem mèg,mást nem!
2017. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

E vitamin és D3 vitamin.

Előtte clostival sem volt pém.Szedtem ezeket és amikor ismét clostit szedtem lett pém kaptam utrot és terhes lettem 😁

2017. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!