Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2éve vagyok együtt a párommal...

2éve vagyok együtt a párommal és mindig a megszakításos módszert használjuk és még sosem lettem terhes. Lehet hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem biztonságos módszer de eddig még sosem lettem terhes ezért gondoltam arra hogy talán nem is lehetek terhes.
2017. febr. 6. 11:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
39%
nálunk is működött mindig
2017. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, gondolom tudod, hogyan történik a megtermékenyítés. És azt is tudod, hogy mit jelent az, hogy megszakításos módszer. Ezt a kettőt kombináld össze, és akkor meg lesz, hogy mi hiányzik a teherbeeséshez.
2017. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
28%
Nem. Jó a párod, jól csinálja, megbízhatsz benne. Nálam is működött mindig. És mindenkinél működik, aki nem agyatlan.
2017. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak szerencséd volt ...
2017. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőmnél 3 évig működött. Akkor sem tervezték a babát. De megfogant.
2017. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos nem vagyok meddő és ő sem. Már van egy gyerekünk. Most is megszakítással vagyunk együtt, eddig nem volt semmi baj, 4 éve
2017. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Vagy igen, vagy nem... Mi sem használtunk soha másmilyen 'módszert'. Aztán szerettünk volna babát, de nem sikerült utána sem. Végül kiderült, hogy meddő vagyok,de azóta lombikkal sikerült összehozni a terhességet.
2017. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Vizsgaltasd ki magad.
2017. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Nagynéném 18 éves kora óta megszakítással "védekezik" most 33 éves, 2x volt terhes, mindkétszer tervezetten, ahogy eldöntötték, hogy babát szeretnének, össze is jött nekik.

Én személyszerint csak akkor védekeznék így, ha nem lenne probléma egy baba. De van akiknek totál bejön.

2017. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Egy régebbi kapcsolatomban 2 évig "védekeztünk" így, majd utána 2 évig próbálkoztunk a babával direktbe mégsem estem soha teherbe. A jelenlegi párommal 1 évig voltunk együtt megszakításosan, majd utána fél év próbálkozás után estem teherbe. Van akinél beválik, van aki meg attól teherbe esik, ha ránéz egy pasi... sose lehet tudni.
2017. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!