Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem ovu ügyben?...

Mi lehet velem ovu ügyben? Tanácstalan vagyok, segítenél?

Figyelt kérdés
Kedden voltam nőgyógyásznál, hüvelyi uh-n látott gyönyörű petesejtet, amire azt mondta 1-2, max 3 napon belül lesz az ovum. Azóta csinálom az ovu tesztet, amely negatív minden nap. Mi lehet? Van pete, de nem mutatja ki az ovut? vagy még nincs? Vagy esetleg később lesz? Vagy attól mert ott van a pete, nincs ovu egyáltalán?
2010. máj. 7. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem, hogyha kedden mondta a doki, hogy a napokban megérik a tüsző, akkor már meg kellett volna történnie.

elképzelhető hogy nem repedt meg a tüsző és ezért nem mutatja meg a teszt....

2010. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ez azt jelenti. hogy ebben a hónapban tuti nem lehetséges a bébi?
2010. máj. 7. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

én ezt így nem jelenteném ki(mármint hogy esélytelen lenne a baby)

mekkora volt egyébként a tüsző amikor megvizsgált a dokid?

2010. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21,4*23,5 mm. a mérete. (ez jó?) meg még esetleg arra gondoltam, hogy aznap lehetett a tüszőrepedés, amikor voltam, mert másnaptól csináltam az ovu tesztet. előző 2 hónapban is néztem az ovut teszttel, és mindig szép + volt. Azt mondta a doki, hogy velem minden ok szerinte. én nem vagyok ez a nagy aggódós, meg méregetős, lesz ami lesz alapon, csak most kiváncsi voltam, de asszem kár volt...
2010. máj. 8. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt sem működik mindenkinél ugyanúgy. Nekem volt, hogy naponta néztem, és nem kaptam el a pozi napot. Aztán következő ciklusban néztem reggel, meg este is,és láss csodát, reggel lett pozitív.( pedig a papír szerint délután kéne csak tesztelni.)

Ha csak majdnem ugyanolyan erős a két csík, lehet, hogy veheted pozitívnak.

2010. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok. köszi.
2010. máj. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!