Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezett baba munkanélküliként?

Tervezett baba munkanélküliként?

Figyelt kérdés
Ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy nem fogunk "éhen halni" ha 1 fizetésre vállalunk babát? Saját lakásban élünk, autónk is van de csak a páromnak van munkája, én másfél éve nem találok munkát a gerincsérvem miatt..
2010. máj. 8. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Párom 26, én 23. Mindketten szeretnénk már de a párom a türelmetlenebb. :)
2010. máj. 8. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyeltalán nem kivitelezhetetlen egy fizetésből megélni! Jó lehet, hogy nem élhet az ember nagy lábon, és meg kell válogatnia, hol, mit és mennyiért vesz, de nem lehetetlen!

Nekem mindig az jut eszembe, hogy régen mennyivel több gyereket vállaltak, és egy fizetés volt csak. Persze ott tényleg szűkösen éltek, de egy gyereknél még szerintem megoldható!

2010. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gerincsérvvel nem necces ez a baba dolog amúgy?


Mert a pénz az egy dolog.. De hogy lehet kihordani ezzel?



Amúgy sztem nem haltok éhen, elvégre nem eszik annyit az a gyerek..


Valahogy időzítsetek nyárra a születést, akkor nem kell annyit fűteni..

2010. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De necces mert csak hason fekve tudok pihenni mert máshogy fáj, de ugye ezt nagy pocakkal nem tehetem meg majd + csak császárral szülhetek mert félő, hogy az erőlködéstől kiszakadna. De ezt mind át lehet vészelni valahogy hiszen egyszer úgyis ki kell bírni ha akarok gyereket ebben az életben.
2010. máj. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!