Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan szakítanak meg 46...

Hogyan szakítanak meg 46 napos terhességet?

Figyelt kérdés

Egy hete utaztam el külföldre és itt ért a váratlan meglepetés.

Esetleg valaki tud könnyebb utat annál h hazautazzak abortuszra ?



2017. febr. 18. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Akkor még csak 6,5 hetes vagy, szóval simán várhatsz még pár hetet, amíg nem kötelező megtartani. (Esetleg ha meggondolnád magad, stb.)


Gondolom már nem gyerek vagy, szóval a megszakítás abortusszal történik.

A könnyebb út az a költségesebb. Szimplán a külföldi helyi kórházba bejelentkezel abortusz céljával.

Szépen közlik az árát, befizeted és már meg is csinálják, amit kell.


Ennyire egyszerű, semmi bonyodalom.

2017. febr. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés, mit jelent a külföld...

Vannak országok (Ausztria pl.), ahol engedélyezett az abortusz tabletta.

Szerintem mielőbb keress fel egy nőgyógyászt, tájékozódj a kinti lehetőségekről!

2017. febr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Angliában vagyok. Esetleg itt nem tud valaki gyógyszeres vetélést?

Köszönöm a válaszokat

2017. febr. 18. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Uk-ban elek en is. Abortuszom meg nem volt, de rakerestem neked es ezen az oldalon minden informaciot megtalalsz: [link]

Van egyebkent itt gyogyszeres is, fiatal terhessegnel valaszthatod azt is.

Felkereshetsz egybol klinikat is, a linkeken vegigmesz, beirogatod a postcode-t es kidobja, hogy melyik van legkozelebb. Felkeresed a legkozelebbit es elmondjak, hogy milyen lehetosegeid vannak.

Masik opcio, hogy az nhs honlapjan kikeresed a kornyeken levo gp-ket, amelyik fogad uj pacienst, oda elmesz, regisztralsz (ha tudsz, mert kellenek hozza dokumentumok, pl lkcimigazolas) es a gp beutal teged valamlyik klinikara. De nyilvan ez a hosszab ut.


Viszont!

Ha meg csak egy hete vagy itt attol fuggetlenul, hogy nyaralsz, vagy mar dolgozol) egyaltalan nem biztos, hogy az nhs finanszirozza. Sot, valoszinuleg nem. Ha nem regisztraltal meg gp-nel, akkor nagy esellyel a klinikan is csak privat ellatast kapsz. Ha nincs munkaviszonyod, biztositasod, akkor szinten.

Ezt irjak is a honlapokon, hogy bizonyos felteteleknek teljesulnie kell az nhs-es finanszirozashoz.

Arlista is van fent az egyik helyen, a gyogyszeres a abortusz £600 korul van, a mutet dragabb. Ennyivel keszulj.

2017. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán 8 hétig lehet abortusz tablettával elvégezni. De tudnod kell, hogy ez iszonyú görcsökkel jár és van, hogy műtéttel kell befejezni.
2017. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Tartsd meg, és akkor nem kell hazautazni.
2017. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Meglepetés? Igazad van, egy baba kellemes meglepetés :) miért nem tartod meg?
2017. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haza utaztam és most értem haza az abortuszról. Köszönöm a válaszokat :-)
2017. febr. 23. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!