Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra várható a peteérésem?...

Mikorra várható a peteérésem? Egyáltalán lehet baba?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a gyógyszer szedését. 6.án jött meg és 10-én fog elmúlni. Mikorra várható a peteérésem? Nagyjából 27-29 naposak a ciklusaim. Hogyan sikerülhetne könnyebben teherbeesnem?(gondolok itt teákra hasonlókra) És nagyjából mikor kéne együtt lennem a férjemmel? :)
2010. máj. 9. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem 24. e körül.. várható az ovud, de azt tudni kell hogy a gyógyszernek van kiürülési ideje kinél mennyi de 3 hónapot mondd a doki.

teákból első 14 cicka fark tea második 14 az pedig a palást fű. a neten le van irva melyik mit segit.

ha szeretnél rendelj vaterárol ovu tesztet az is segit sokat h mikor kellene együtt lenned a férjeddel illetve azt mondják.. próbát megér hogy.. a kutya póz előnyösebb.. ha nem is igaz akkor is bajod nem lesz belöle:) sex után popsi alá párnácska éd 1 órát ugy maradni mert a sperma 50 perc alatt találkozik a nagy Ő vel ha van :)

2010. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidat, ő tudja mit szedsz, nekem azt mondta, nem volt minek kiürülnie.
2010. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem annó a lindynette 20 nál volt kiürülés
2010. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.kismama.hu vagy www.timmermann.hu vagy www.ciklus.hu írd be az adataid és kb-re kiszámolja mikor a legvalószinűbb az ovuláció. Folsavat szedjél mert azt már tervezés előtt 3 hónappal tanácsos elkezdeni továbbá sima E vitamint ami vastagítja a méhnyálkahártyádat ami fontos a baba megtapadásához viszont a fog.gátló pont ezt vékonyítja el. Ha bármi kérdésed van, írhatsz privit is szívesen segítek!
2010. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20-a és 27-e között van a peteérésed. Ez időszakban 2 naponta együttlét!!
2010. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na?
2010. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olvasd a tippelős kérdést.abban leirtam amit akartam. töröltetem azt a kérdést. nem fogom magam miattatok idegesiteni.
2010. szept. 3. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
helyes..
2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!