Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki szoptatás, és fogamzá...

Volt aki szoptatás, és fogamzásgátló szedése mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, csak anyatejet eszik.

6 hetes kontrollon minden rendben volt. Kaptam fogamzásgátlót (Azalia). Azt mondta az orvos, mivel szoptatok, nem valószínű, hogy megjön.

Rá 2 hétre meg is jött, ugyanúgy mint terhesség előtt. Viszont azóta kimaradt egy hónap, nem jött meg.

3 hete csináltam egy tesztet, negatív lett.


Érdemes 4-5 hetente azért tesztelnem míg nem jön meg? Mennyire normális, hogy 1x megjön, 1x nem?



2017. febr. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Azalia helyett használjatok inkább valami mást, egyáltalán nem megbízható. A szoptatás fogamzásgátló hatására erősít rá, de ez ugye mindenkinél máshol van: van, aki az első vérzésre négy héttel már menstruál (én így jártam, egyáltalán nem örültem neki...), van akinek meg addig nem jön meg, amíg szoptat. Tehát egy egyénileg változó dologra segít rá, ami vagy elég, vagy nem.


Olvasd el a használatiját, nekem is felírta annó az orvos, kiváltottam, elolvastam és utána kidobtam a kukába.

2017. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt írták fel. Nem használtam.
2017. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azáliát szedtem amíg 1,5 évea nem lett,akkor hagyta abba a szopit. Addig nekem meg sem jött a mensim.
2017. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt úgy estem teherbe hogy menzeszem se voltam szülés után 2.5honappal. Az orvosok is meglepődtek.
2017. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!