Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi ideig...

Grófházy kérdése:

Missed ab után mennyi ideig normális ha vérezgetek? Vagyis inkább inkább ilyen nyákos valaminek mondanám, mint vérzésnek. ÉS mennyi idő, amíg a méh visszahúzódik az eredeti állapotába? Néha olyan nagyon görcsölök, de nem veszek be semmit.

Figyelt kérdés
Kedden volt a műtét,és délután jöttem is haza.
2008. okt. 11. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem már kétszer volt missed ab-om én 1 napig véreztem és utána két hétig volt még folyásom,de nekem nem fájt szerencsére semmim, a folyással felhívtam a dokit ő nem mondott rá semmit.


szernintem nics gond veled


nagyon sajnálom hogy most már te is a klubba tartozol

2008. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én is sajnálom :(,de mindig arra gondolok,hogy a természet tudja mit csinál....

Tudom,hogy sovány vigasz.Nagyon akartuk volna a babát

2008. okt. 11. 14:38
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintetek,ha szednék egy kis e-vitamint az jó tenne a méhemnek?
2008. okt. 11. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 1 hétig volt vérzésem. De szerencsére nem görcsöltem. Nem kellene visszamenned a dokihoz? Nem hiszem hogy természetes lenne a görcsölés.
2008. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ketteske!

szerinted tényleg indolokot lenne visszamenni a dokimhoz??általábann semmim nem fáj,csak néha pár perc görcs,és az sem napi szinten.AZt mondták,hogy ez azt jelenti,hogy húzódik vissza a méh az eredeti állapotába.vagy ????

2008. okt. 11. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én kb ugy egy hétig véreztem és vgy 4 hétig görcsölgettem, bár nekem oltam utána problémáim.Jobb ha viszamész egy kontrollra.Sajnálom ami veletek történt.Kitartés sikerülni fog nektek is ha mind a 2 en készen álltok az ujabb baba fogadására.

2008. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem meg hétfőn volt műtétem:-( együtt érzek veled. Én is du hazajöhettem és aznap még elég erőssen véreztem. Azóta erős barnás tisztulásom van,de ma kissé megvagyok ijedve mert mensi szerű vérzésem van és szúr a hasam alja elég erősen... Remélem hogy ezek a görcsölések nem jelentenek nálunk bajt és tényleg csak a méhünk rendeződik az eredeti állapotába. Én 11 hetesen veszitettem el nem tudom hogy a kor számít e hogy milyen gyorsan jövünk rendbe.
2008. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kedves uccsó!

Szerintem számít a kor,mert minél idősebb vagy,annál "nagyobb" már a méhed.Én 7 hetes voltam. :(

Én pl.kíváncsi vagyok mikor fogok menstruálni...a barnás izé pedig valószínűnak tartom,hogy csak tisztulás.legalábbis remélem.

2008. okt. 12. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy hétig véreztem. A görcs természetes, hiszen húzódik vissza a méhed. Remélem Ergam cseppet kaptál, ha nem mindenképpen irass fel a dokiddal, ez segíti a méhösszehúzódást. Én azt hallottam minél tovább vérezgetsz annál jobbal tisztul a méhed. Nekem az orvos egyébként azt mondta a következő mensi elmúlása után menjek kontrollra. Sajnálom ami történt!
2008. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia uccsó válaszoló.

Hát én nem kaptam semmit.Bízom az orvosomban.Az egyik legjobb doki a környéken.csak azt mondták pihenjek sokat.

A köv.mensi után nekem is kell mennem kontrollra.Remélem minden rendben lesz

2008. okt. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!