Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak valakinek ilyen tünetei...

Voltak valakinek ilyen tünetei mielőtt megtudta hogy babát vár? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A ciklusom 23. napján járok (amúgy 28 napos szokott lenni) A 14. napon volt peteérésem és szorgoskodtunk :) A peteérést követő napokban hol az egyik hol a másik oldalon éreztem a ptefészkeimet.3 napja apró kis görcsölgetéseket érzek a méhemnél, sokszor olyan mintha izomláz lenne, nem egészen olyan mint a menstruációs görcseim, ami egyébként sosem jelentkezik a menzeszem előtt, de mégis úgy érzem mintha bármelyik pillanatban megjöhetne. A melleim is érzékenyek de ez nálam általános dolog a vérzés előtt pár nappal. A testhőm 36,9 napok óta, puffadt vagyok és elég ingerlékeny néha. Ma olvasás közben kétszer majdnem elsírtam magam egy családi képet leírva (de ez is előfordult már velem mensi előtt)


Ma WCzés után volt egy pici barnás-rózsaszínes folt a papíron és egy kis nyák is. Kérdésem: volt-e valakinek hasonló tünete terhesség előtt, és lehet-e a beágyazódás jele a nyákos kis barnás-rózsaszínes folt? Lehet hogy csak 9-10-dik napon történik beágyazódás? Ennyivel előbb nekem nem szokott megjönni mindig pontosan érkezik, olyan mint az óramű.


Még 5 napot kell kibírnom a nem várt menzeszig, de olyan türelmetlen vagyok. : )


Tavaly év vége felé már volt egy méhen kívüli terhességem, októberben meg is műtöttek. Most már csak egy petevezetékem van és már nagyon szeretnénk ha sikerülne. Az akkor terhességi tüneteimet szinte észre sem vettem, csak a derekam fájdogált és rendes mentruációm is volt.


Köszönöm előre is válaszaitokat!


2010. máj. 9. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem izomláz volt a hasamban, ahhoz tudnám legjobban hasonlítani, plusz a mellérzékenység de az mensi előtt is megvolt tehát azt nem vettem tünetnek, de viszont mesni előtt kb három vagy négy nappal nekem rózsaszínes pirosas nyálkás valami volt a papíron mikor megtöröltem most csúnyán írom, szóval mint a piros takony:D kocsonya darab áá nem tudom, hogy leírni:D szóval egy törlésnél volt se előtte se utána..majd meni idején amikor meg kellett volna jönnie, akkor kétszer volt a papíron barnás vér féle, de nem pecsételte össze a bugyit sem annyira kevés..majd vártam és vártam és nem jött meg szerencsére, és egészséges kisfút szültem:) kívánom, hogy te is járj ilyen szerencsével:) ja még annyit, az én hőm kb 36.7 körül volt de ez magasnak számított az alaphőmhöz képest.
2010. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod és a jókívánságot!


Nekem is olyan volt a papíron amit írtál, takony féle (bocs mindenkitől) A bugyin semmi.


A méh fájdogálásról sokat olvasgattam már itt is, de nem találtam olyat hogy másnak is inkább izomlázhoz hasonlított volna. Bár néha olyan is "beüt" mintha apró görcs lenne. Pár pillanat alatt el is múlik.


Gratuálok a fiadhoz! :)

Azt még megkérdezhetem, hogy mikor teszteltél először s sikeresen?

2010. máj. 9. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét:) Köszi a gratulációt:)Nekem az elmaradt menstruáció után lett egy nagyon halvány pozitív tesztem de azonnal kijött a második csík csak nem volt erős:) de többet nem is csináltam hanem azonnal elrohantam orvoshoz, meg se akart nézni, azt mondta menjek majd vissza két hét múlva, én mondtam neki ,hogy elhiheti, hogy addig nem megyek onnan míg meg nem vizsgál:) nos látott is petezsákot:)visszatérve, igen nekem is volt néha olyan érzésem az izomlázszerű mellett, mintha kapirgálná valami a hasfalamat vagy nem tudom elmondani ezt sem:))később a doki mondta, azt azért érezhettem mert beágyazódásnál nagyon mélyre befúrja magát szó szerint alapot ás a háznak:))
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtam oda:)) az elmaradt után két vagy három nappal lett halvány:)
2010. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a választ is :)


Akkor megpróbálom türelmesen kivárni a menstruáció napját és remélni hogy nem jelentkezik :)

Milyen márkájú tesztet használtál?

2010. máj. 9. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen már csak várnod kell:( jajj az a legnehezebb, azt hiszem medilab teszt volt.
2010. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát sajna megjött :((

Ebben a hónapban sem jött össze :(

De próbálok optimista maradni :)

2010. máj. 14. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszaidat!
2010. máj. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!