Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ureaplasma fertőzéssel esett...

Ureaplasma fertőzéssel esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Ureaplasma fertőzést állapítottak meg nálam és a páromnál is. 20 napos gyogyszeres kezelés utan, a kontroll vizsgálatig 6 hétig óvszerrel kell védekeznünk. Viszont az óvszer a tegnapi szeretkezésnél kiszakadt, amit már csak a végén vettünk észre.

A ciklus közepén járok,előfordulhat, hogy a fertőzés ellenére is megtermékenyüljek?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm a válaszokat.



2017. márc. 6. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, én úgy estem teherbe. Végig megvolt sajnos ez. A doki nem adott antibiotikumot. Szerencsére a fiam egészséges.

Nagyon rossz volt ,hogy nem kaptam kezelést, de egyetlen orvos vállalt el, amikor a 4 hónapban jártam.

Külföldön élünk, az összes nőgyógyászt felkerestem a városba, de elküldtek a píbe 😢

2017. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát velem is ez a helyzet. Mi is külföldön élünk. 4 hónapja műtöttek endora, szóval nagyon örülnénk, ha spontán teherbe esnék, de nem így szeretnék, hanem előbb szerettem volna kikezeltetni magam, és utána próbálkozni.
2017. márc. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!