Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? FONTOS

Teherbe eshettem? FONTOS

Figyelt kérdés

Egy hete kellett volna megjönnie, de semmi. Ennyit még sosem késet, csak akkor, amikor cisztám volt.


A vérzésem után, amikor elmúlt, 1 nappal, 4 nappal, és 6 nappal rá voltam együtt a barátommal, és GUMIT IS HASZNÁLTUNK, mint mindig. Szóval még véletlenül sem peteéréskor voltunk együtt. És utána egy hónapig nem volt semmi, más okok miatt.


2010. máj. 10. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes lennél, de a ciszta egy elég veszélyeztető tényező. Lehetséges, hogy újra előjött, bár egy hét miatt én még nem esnék kétségbe. Mindenképpen fel kéne keresned egy nőgyógyászt, akár meg fog jönni pár napon belül akár nem.

Drukkolok neked!

2010. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jaj köszi, de ne drukkolj. Azért drukkolj, hogy megjöjjön.

Még fiatal vagyok.

21 éves.

2010. máj. 10. 20:20
 3/19 anonim válasza:
Szia! Én vagyok a másik késős (akihez írtál). :( Nekem is egy hete kellett volna megjönnie. De te "jobb" esetben vagy, mert védekeztetek, s baleset sem volt. Remélem, megjön neked és nekem is!!! Addig meg ne idegeskedj, semmit nem ér! :(
2010. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Okés nem idegeskedek. Még ráadásul vizsgaidőszak is van, és még tanulni sem tudok emiatt.
2010. máj. 10. 20:29
 5/19 A kérdező kommentje:

Esetleg van köze, hogy mostanság futni járok?

Vagy másfél hete nagyon "eláztam" egy buliban, úgy, hogy már kihánytam a piát. Már mindenre gondolok.

De máskor volt olyan is hogy a barátom gumi nélkül elment bennem és kb. a peteéréses nap egyikén.

A barátnőim is idegesítenek a terhességgel.

2010. máj. 10. 20:32
 6/19 A kérdező kommentje:
37 C 37,2 C a testhőm.
2010. máj. 10. 20:33
 7/19 anonim válasza:
Az nem jó jel, ha olyan magas a testhőd. :( A terheseknek 37 felett van. Nekem is felette volt reggel. 18/L
2010. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó Te éppen terhes vagy?

Azt mondják, hogy menszesz előtt is magas. Bár még nem néztem korábban.

2010. máj. 10. 20:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem valószínű, de még csak annyi, hogy ha a vérzésed elmúlása után 6 nappal voltatok együtt, az simán lehet peteérés, attól függ az hányadik napod volt.
2010. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez első együttlét vérzés után 1 nappal, 2. -II- vérzés után 4 nappal, 3. vérzés után 6 nappal. Utána nem volt semmi tegnapig.
2010. máj. 10. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!