Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ébredési hő és a nappali...

Az ébredési hő és a nappali hő (hüvelyben mért) között mennyi különbség szokott lenni?

Figyelt kérdés
A nappali gondolom valamivel magasabb , de mennyivel? Ha valakinek van tapasztalata , szívesen venném ha leírná.
2010. máj. 11. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én kíváncsiságból volt, hogy megmértem nap közben is. Ez elég változó 0,5-1 fok különbség volt.
2010. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! En ugy tudom hogy attol fugg hogy mennyit mozogsz, mikor mit eszel es mit csinalsz. Ezert van az hogy az alaphot felkeles elott kell merni, ahogy felebredsz, mert ha kiszallsz az agybol, akkor mar mozogsz, megy feljebb a vernyomasod, a pulzusod, igy magasabb lesz a hod. Ezert is kell a minimum 5 ora alvas mielott alaphot mersz. Tehat a nap kozben mert ho teljesen valtozo.
2010. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bevallom, nem mindig reggel mérek... szépen kivehető az ovu napja a görbéimből. szóval nekem nem sokat változtat. (volt, hogy mértem reggel és du is, ellenőrzésképp. talán max 1 tized volt az eltérés)
2010. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!