Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron keresek...

Székesfehérváron keresek dokit aki sperma vizsgálatot végez, ár és elérhetőség is érdekelne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron, csak a Gyümölcs utcában a Gólyafészek meddőségi központban csinálnak ilyet, 6000 FT-ért.
2010. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen mi is ott voltunk 6000ft volt tavaly ha minden ok.
2010. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekelne,hogy ha bejelentkezek mennyit kell várni a vizsgálatra,mert a kórházban egy hónap múlva adnak időpontot.

2010. máj. 12. 16:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Húú hát nekünk azt hiszem kb.1 hetet kellett várni.Második voltam.Sok sikert!
2010. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy offolok a kórházban is csinálják ezt?Mert nekünk azt mondták tavaly h ott már nem foglalkoznak ilyennel.
2010. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Kb, igen egy hét a várakozási idő, és másnapra meg is van az eredmény.

Kórházban pedig már tavaly óta nem csinálnak andrológiai vizsgálatot, mert aki csinálta doktorbácsi meghalt, és senki nem vette át a helyét, és az összes ehhez kapcsolódó gépet elvitték (ezt mondta nekem egy aszisztens a kórházba) szóval csak itt a Gólyafészekben van fehérváron.

2010. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.
2010. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én felhívtam a meddőségi ambulanciát a kórházban ott csinálnak ilyet de kb.egy hónapot kell várni.
2010. máj. 13. 17:37
 9/20 A kérdező kommentje:

Ti is babára vártok,vagy már sikerült a bébi?

Mi most kezdjük a vizsgálatokat,labor,uh,spermavizsgálat után kell visszamennem a nődokihoz.

2010. máj. 13. 17:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint van újból vizsgálat. Tavaly nyáron még nem volt. Persze baba miatt csináltuk. Túl vagyunk egy év alatt az összes vizsgálaton, mi már mikor elterveztük, hogy próbálkozunk ez volt az első, hogy nődokihoz mentem. aztán jött minden szépen sorjában, hát a baba azóta se jön, de meg mondta a doki, hogy türelmesnek kell lenni. 1,5 éve próbálkozunk amúgy. Ti mikor kezdtétek, miért mentek vizsgálatra? X ideje nem jön a baba?
2010. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!