Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előny vagy hátrány teherbeesés...

Előny vagy hátrány teherbeeséskor, ha kisebb a méhem az átlagosnál?

Figyelt kérdés
Kisebb a méhem az átlagosnál(orvosom mondta)!Most hogy tervezzük a babát...hátrányunkra vagy előnyünkre válhat??Szerintetek?
2007. nov. 21. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előnyötökre semmikép,de a hátrányotokra sem biztos.

Nővérem,nagynéném is ezzel él és összesen 5 gyerekük van.

2007. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma már volt egy ilyen kérdés. Ott olvashatsz két példát, hogy egyáltalán nem probléma a kis méh. Ha babát terveztek, mindent bele!! :-)
2007. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt a problémám fél évig kellett rá szednem gyógyszert és ettől sokat javult! Ezután az első próbálkozáskor össze jött a baba! Egy 16 hetes kismama
2007. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is kisebb a méhem, de nem hiszem, hogy probléma lesz babaügyben, mert attól még nem "működésképtelen", hogy a mérete kisebb, úgyis nő a terhesség alatt, ha kicsi, ha nem.A feladatát így is ellátja. Szerintem ne aggódj emiatt, mert fölösleges, de ha nem hagy nyugodni, legközelebb, mikor mész az orvosodhoz, kérdezd meg tőle. Saját tapasztalatból: biztos mondta volna az orvos, ha úgy lenne. (legalábbis az én orvosom lelkiismeretes és biztos tudatta volna velem.)Tervezzétek csak nyugodtan azt a babát. A ciszta vagy ilyesmi sokkal nagyobb hátrányt jelent ennél szerintem. Hajrá!!
2007. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!