Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak terhességra az...

Utalhatnak terhességra az alábbi tüneteim?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a kérdésem,hogy lehetek-e még terhes,ha ma reggel csináltam egy tesztet ami negatív lett,viszont a menszimet 5 nap múlva nem várnám....tüneteim vannak,pl.már két hete fájdogál a mellem,holott ez csak 4-5 nappal a menszi elött szokott.A folyásom sem a megszokott,mert az is nagyon kevés,1-2 csepp és testápolós,pedig iylenkor már az is szokott lenni,legalábbis több mint most..Néha van has-szurkám is.Talán egy picitt estére hamarabb elfáradok.

Az első terhességemnél semilyen tünetem nem volt...

Kérlek segítsetek,mert én már nem tudok mire gondolni!!!

Köszi előre is!!!


2008. okt. 14. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehetsz. De ha még most jönne meg azt várd meg, hogy lesz-e vagy nem? Utána még egy pár napot várj és akkor nézz tesztet, az biztosat mond.
2008. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Clear blue teszt(DM-ben is kapható),nekem már két nappal a mensi előtt egyértelmű pozitívat mutatott.Próbáld meg 2 nap múlva azzal,reggeli első vizeletből.
2008. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy...de igazából ez a reggeli negatív egy kicsit letört:(Én már csak azt tudom hogy kivárom a nem-várt napját és majd csak rá 2-3 napra tesztelek.Az már nem nagyon tévedhet....de a barátnőm szerint is több-mint gyanús a dolog....ha tényleg baba van akkor ő is menszi után közvetlenűl fogant mint a fiam:)

Szerinted van esélyem?????

2008. okt. 14. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Esély mindíg van!!!!!!

Lehet hogy sikerült de ne éld bele magad. Én is így voltam hogy volt némi tünetnek is mondható jelem aztán pár nap késéssel megjött. Szerintem ha nem jön meg, rá 3-5 napra csinálj csak tesztet (Tapasztalat) és ha még mindíg negatív és nem jön meg, irány a doki vagy vérvétel és abból már biztosan megtudod hogy mi van!

Kívánom a legjobbakat!!!! Aztán írj ám!!!! :)

2008. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!!!Tegnap este óta szurkálgat a hasam,menszihez hasonlóan....hát nem tudom hogy lesz-e itt valami.....A teszt eredményét megírom majd!!!Enyivel tartozom:)
2008. okt. 15. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!Remélem még elolvasod...ma reggel megjött:(De nem baj,egyszer úgyis öszejön:)Szia
2008. okt. 20. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom de ne add fel! Majd legközelebb!!!

Szorítok!

Utolsó válaszoló

2008. okt. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!