Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Van még...

Holnapra nem várom. Van még valaki ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Tünetek: émelygés, hányinger(néha), mára fehér folyás, fáj a derekam, szurkál a hasam, és viszket is.
2010. máj. 14. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
holnap tuti megjön
2010. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is holnapra nem várom,de még semmi jele hogy megjönne, remélem nem is fog. Nekem is fájnak a melleim, picit az alhas,de én inkább szárazabb vagyok, nincs folyásom. Hányingerem nekem is szokott lenni, és fáradékonyabb vagyok. Nekem a tüneteim már vagy 1 hete megvannak. Remélem mindketten babásak vagyunk. :)
2010. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 7:26-os vagyok. Bocs elnéztem, te mára nem várod. Na mi újság? Írd meg légyszi mindenképp. Drukkolok.
2010. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia!még semmi, nem jött meg, de szerintem késik csak, mert a mai 25-ös teszt negatív.a tünetek nekem is már vagy 1,5-2 hete vannak
2010. máj. 15. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

szurkolok!nekem már megjött én holnapra vártam-(((

de a tüneteid jók

szorítok

e.

2010. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos elkezdtem barnázgatni,ebből már mensi lesz,sajnos :(
2010. máj. 15. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnálom!

a következő hónap a miénk lesz

kitartás!!!

2010. máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,talán a következő holnap......szombaton 28.napon megjött, de mára elmúlt......
2010. máj. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!