Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-29 naposak a ciklusaim. Ma...

27-29 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 31. napon, még nem jött meg. Ma reggel csináltam a második tesztet, ami - lett. Szerintetek? Van még remény? Kb. középidőtől vagy nincs, vagy krémes folyásom van.

Figyelt kérdés
Mióta menstruálok, csak 1x volt, h nem jött meg max 29 napra, akkor terhes lettem a lányommal.
2010. máj. 15. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy baba van a dologban, és még mindig nem mutatja ki. Csinálj egy tesztet hétfőn is, volt már, akinek csak később mutatta ki, de az is lehet, hogy később volt peteérésed, és még nem annyi benned a hcg. Drukkolok!
2010. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze van még remény! Ha esetleg nem középidőben volt peteérésed, hanem később, akkor nem mutatja még ki a teszt, de pár napon belül már ki kellene mutatnia, ha tényleg babás vagy. Nekem soha nem késett, de amikor babát akartam, akkor egyből két hetet, szerintem annyira akartam. De utána hónapban tényleg sikerült, drukkolok neked is!
2010. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont így jártam anno a kisfiammal, jóval közép idő után fogant és a tesztem csak 9 napos késésnél lett pozitív!Drukkolok! :)
2010. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a "baj", h max középidőben volt peteérésem, tehát a tesztnek már mutatnia kellene valamit. Ezért parázok, h mi lehet...
2010. máj. 15. 10:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nemrég megjött. :(((((
2010. máj. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!