Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet többször használatos...

Hol lehet többször használatos terhességi tesztet kapni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 22. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyenről nem tudok, csak olyanról amiben több db van...
2007. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ilyen max olyan hogy tobb teszt van egy csomiban,pl 2es 5os de a neten mar lattam10es es 25 dbost is,de nem tudom ki vesz 25 tesztet,mindegy ilyet talaltam de mind egyszer hasznalatos
2007. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen teszt nincs, ha belegondolsz, te is tudod miért. A tesztet friss vizelettel lehet csak végezni, és pár perc után (minden tesztnél más) már nem is szabad figyelembe venni az eredményt. Higiéniai okokból senki sem őrizne meg vizeletben megmerített tesztkazettát, (hiába cserélhető benne pl. a papírcsík), ha pedig ki-/lemosnád, azzal módosíthatnád a következő tesztelés eredményét, hiszen a vegyi anyagok megváltoztatják a vizelet kémhatását is.
2007. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!