Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezüst kolloid szedése után...

Ezüst kolloid szedése után kiknek sikerült teherbe esniük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem jobb ha elfelejted!!! bocs :), de hülyeség, ráadásul van aki kifejezetten érzékeny rá.
2010. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Engem az anyosom kerget ezzel az ezust maniaval a sirba, allandoan azzal jon hogy szedjuk, igyuk mert nem leszunk betegek, megved mindentol, soha nem lesz semmi bajunk, mindenre jo. (mint a bazi nagy gorog lagiban a vindex vagy mi volt az a spray amit a faszi mindenre fujkalt...)


El is mosolyogtam magam amikor elkaptak a hanyas-hasmenest, utana meg taknyuk-nyaluk egybe folyt a nathatol.. Na szoval ennyit az ezustrol. Szerintem legalabbis.

2010. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
csatlakozom
2010. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem ilyen negativ leveleket vártam, egy kicsit utána kellene olvasnotok és nem passzivan hozzáállni az ilyen kérdésekhez!
2010. máj. 18. 12:56
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


akkor olvasgass egy kicsit. különösen erre a mondatra hívnám föl a figyelmet:


"Az ezüstkolloidot az antibiotikumok felfedezése előtt (!) használták. Ekkor a főleg orrcseppekben használt ezüstkolloid kiterjedt ezüstmérgezésekhez vezetett. Az ezüstmérgezés során az ezüstsók a bőrben, szemben és a belső szervekben rakódnak le és a bőr ezüstszürke színűvé válik. Amikor ezek a mellékhatások (úgy bizony, mellékhatások!) nyilvánvalóvá váltak, akkor az orvosok befejezték a szer használatát. Az amerikai gyógyszerkönyv 1975 óta nem tartalmazza az ezüstkolloidot."

2010. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező,neked meg el kéne fogadnod,hogy nem minden válasz sikeredik olyanra amilyenre Te vársz és különböző emberek,különböző véleményeit olvashatod itt.Ez az oldal ezért van.

Egyáltalán nem negatívan állnak a kérdésedhez a válaszolók,hanem éppenhogy a tapasztalatokat írták le.

Amúgy sz@rt sem ér az ezüst kolloid.

csak már minden csodaszert be lehet mesélni annak,aki görcsösen babát akar.

Hidd el.

2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
No comment kedves válaszolók:))
2010. máj. 18. 13:21
 8/17 anonim ***** válasza:
de senki semmi rosszat nem mondott, csak próbálunk meggyőzni arról, hogy ez a szer nem jó semmire és azért tesszük ezt, mert ez a véleményünk.
2010. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
SZia! Akkor én az ellentábort képviselem, ugyanis, nekünk nagyon bejött az ezüst! Azt nem tudom, segít-e a teherbeesésnél, de pár éve elkezdtük szedni, és tényleg nem voltunk betegek. mi csak ősztől tavaszig szedjük. Szerintünk nagyon jó. A Babámnak én nem adok belőle, de egyik anyuka a kórházban adta a 2-3 éves gyermekének. Ő azt mondta, a fia sem beteges, még bölcsibne sem kapott el semmit.
2010. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Ne haragudj ha megbantottalak, nem allt szandekomban, en csak a sajat tapasztalatomat irtam le.

2010. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!