Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes terhes vagyok.11.6mm...

6 hetes terhes vagyok.11.6mm a petezsákom. De az orvos szerint még nem lát benne semmit. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
2 esetben: ha kesobb fogant es meg nem vagy 6 hetes, vagy ha valamiert nem fejlodik ki, utobbi esetben sajnos nincs mit tenni. Drukkolok az elso esetert!!
2017. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm bizom benne nincs baj
2017. jún. 7. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja. Nem küldött el vérvételre?

Mert abból kiderülne. 2 nap különbséggel kell hcg-t nézni, ha legalább duplázódik, akkor valószínű, hogy később fogant.

Ha alig emelkedik, akkor meg baj van.

2017. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem küldött vèrvètelre.csak azt mondta megnèzi jövöhèten is
2017. jún. 7. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a 6 hetes egyébként? 6+0, 6+4, 5+5

Mert nem mindegy.

2017. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6+1 hetes
2017. jún. 7. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Korai aggódni, eddig belefér.
2017. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

En olvastam a multkori kerdesedet is.

Egy hete is azt irtad, hogy 6 hetes vagy, de mindegy.

Az alapjan, amit most irtal az uj kerdesben akar meg lehet rendben a terhesseg, viszont a masik kerdesedben benne van, hogy egy hete 8 mm-es volt a petezsak. Ha meg kesobb is fogant es amiatt volt mar akkor is a lemaradas, szerintem egy het alatt nem nott annyit a petezsak, amennyit kellett volna es az sem jo, hogy tovabbra is ures.

Ettol fuggetlenul drukkolok neked.

2017. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi. Én a 9 hetesen mentem újra UH-ra, mert nem volt előtte egy héttel időpont. Nem is gondoltam olyanra, hogy vmi baj ban. Most töltöttem be a 10. hetet, még 2 hét és remélhetőleg túl leszek a kritikus időn.
2017. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen egy szabálytalan petezsákom volt + szikhólyag. 8 hetesen tökéletes petezsák + magzat. Most 4 és fél éves a kisfiam. 😊
2017. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!