Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Closti mellett lettek...

Akik Closti mellett lettek ikerterhesek, azoktól kérdezem, hogy hányadik naptól hány szemet kellett szedni, hány pete ért be és mikor derült ki hogy ikrek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5. ciklusnaptól szedtem, napi 1-et 5 napig.

3 tüsző lett, 3 baba :-D

ja és 12. héten derült ki,hogy nem ketten,hanem 3an vannak

2010. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én a 3. naptól szedem a napi 2-t, kíváncsi vagyok hogy sikerül...

Gratulálok a babákhoz! :)

2010. máj. 20. 19:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Gartulálok én is a babákhoz, iker van a családba, hogy iker babák lettek?
2010. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek iker babáim, de holnap (3. ciklusnap) kell elkezdenem nekem is a clostit 2x1 naponta. Te mikor kezdted? A napokban? Akkor várakozhatnánk együtt. :)
2010. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi de az elsö válaszolótól kérdesztem, én irtam el, én juniusban kell kezdjem a closti-t szedni a következö menszinél az 5-ig napjatól, 1 szemet naponta, 5 napig. Nekünk a családban a férjemnek van iker testvére, nálunk is szoba jöhet az ikerterheség?
2010. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én 17-én, hétfőn kezdtem. Kedden megyek uh-ra. Majd írd meg mizu veletek, nagyon kíváncsi vagyok!

Várakozzunk... :)

2010. máj. 21. 12:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Oké :) Nekem pénteken kell mennem, nagyon izgulok, hogy minden rendben menjen.
2010. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n, egy 17 mm-es tüszőt látott. A másik tüsző 11 mm, nem tudom az "beérhet"-e ebben a hónapban. Lehet kiírom kérdésben. Majd írd meg neked mit mondott a doki!
2010. máj. 26. 07:42
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem holnap (pénteken) kell mennem. Kiváncsi vagyok. A 17mm-es az jó,na meg még valószínű nőni is fog. Szerintem a másik is jó méret lesz talán. Kapsz tüszőrepesztő szurit is? Mikor kell menned legközelebb? Egyébként érzel valamit? Minden reggel, este azt figyelgetem, hogy érzem-e, hogy nődögélnek. :) Tudom hülyeség. Mondjuk érzem a petefészkem, de lehet csak bebeszélem magamnak. :)
2010. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit! Majd akkor kell visszamennem ha pozitívat teszteltem. Én a nyákot figyelem ezerrel de még nem tojásfehérjeszerű. Holnap írd meg nálad mit látott a doki!
2010. máj. 27. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!