Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy rögtön a...

Volt már olyan, hogy rögtön a szex után megéreztétek, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kérdezem. 2x voltam terhes, mind2 terhességem előtt volt ilyen érzésem. Nem tudom elmagyarázni mi ez az érzés, egyszerűen csak jött egy ilyen gondolat, hogy ez most holtbiztos, hogy az az alkalom volt, amiből kisbaba fog születni. Aztán egy perc múlva el is felejtettem. Volt már más is így?
2017. júl. 5. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, minden alkalommal babatervezes kezdetetol.

Valamelyik nap ugyanezt kerdezte valaki, egy kivetellel az osszes valasz ugyanaz volt, mint az enyem.

2017. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg vagy nem is jön össze ebben a hónapban, vagy pont nem attól az alkalomtól. Nem tudhatod biztosra soha (kivéve ha csak havi egy szex van...) hogy melyikből lett. Ezért szerintem ez hülyeség.
2017. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Évfordulonkkor olyan jól sikerült a szex hogy mondtam páronak h ebből baba lesz. Úgy is lett 3 hét múlva pozitív lett a teszt
2017. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem tulajdonítanék neki túl nagy figyelmet. Nyilván akkor érzed ezt, amikor vagy fizikailag, vagy inkább lelkileg annyira jó az élmény, hogy hatalmas megkoronázása lenne, ha épp akkor foganna meg a következő gyerkőc, de ez inkább a férjeddel való összekapcsolódást jelzi.
2017. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen! Vasárnap voltunk együtt, jött egy érzés, hogy talán most sikerült (2 év próbálkozás, 1 vetélés). Szerdán szemöldök tetoválás korrekción voltam, azt kérdezte a kozmetikus (egyben barátnőm), hogy nem vagyok-e terhes, mert totál kidobja a festéket a bőröm. Áá, mondtam, még csak félidőben vagyok, tutira nem. De akkor már vigyorogtam hazafelé, mert ez megerősített. 2 hét múlva pozi teszt :)
2017. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy igaz-e, vagy sem. Az első baba nem volt tervezett, és sajnos angyalka lett belőle. A másodikkal 4 hónapig próbálkoztunk, de csak akkor a 2 alkalomkor éreztem, hogy nem fog pocsékba menni a teszt, amikor tényleg pozi lett. Miden esetre érdekes...
2017. júl. 6. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik együttlét után sem volt ilyen érzésem. Viszont kb. félidőnél vagy még talán egy kicsit előtte olyan furcsa érzésem volt, mintha odalent "rendezkednének", mindenféle finom mocorgást, kluttyogást, keverés-kavarást éreztem. Ha egy szobához hasonlítanám azt a bizonyos szervemet, mintha tologatták volna benne a bútorokat. Nem foglalkoztam vele jobban, de megjegyeztem, mert sosem éreztem még ilyet. Azért megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy sikerült, de soha senkitől nem hallottam ilyen koraterhes tüneteket.
2017. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A félidőt persze nem félidős terhességre értettem, szóval nem a 20. hétre, akkor már a baba kavart odabent, hanem a ciklusom félidejére.
2017. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!