Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 honap alatt mar nohet a...

2 honap alatt mar nohet a has, ha terhes az ember? FONTOS!

Figyelt kérdés
2 honapja nem jott meg a havim... sajnos vannak problemaim a hormonokkkal es voltam orvosnal de nem vizsgalt meg a teren hogy terhes vagyok e.. de en felek attol h az vagyok . kerlek segicsetek , fontos... szoval 2 honap alatt mar nohet a has ???
2010. máj. 21. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Csinálj tesztet holnap! Bár olvastam,hogy a hcg idővel lecsökken és nem mutatja ki a teszt. Valamint menj el orvoshoz kérj egy labormintát meg ultrahangot! Mondd el,hogy szted lehet az vagy. Amúgy minimálisan ,de nőhet egyénfüggő. Ismerősöm most van 2 hónap körül és a hasa alja picit gömbölyödik. Biztos nagy baba lesz^^
2010. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja nem jött meg? Tesztet csináltál már? És a doki mit csinált veled, ha ebből a szempontból nem vizsgált meg? Akkor miért voltál nála? Nem értem, kicsit zavaros.


Amúgy 2-3 hónapos terhesség még nem igen szokott a hason látszani.

2010. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónaposan általában még semmi nem látszik. Nekem 4 hónaposan kezdett csak látszani, de nem az, hogy terhes vagyok, csak úgy néztem ki, mintha híztam volna pár kilót (nem sokat). A hasam 6 hónaposan kezdett kicsit gömbölyödni.
2010. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónaposan még alig volt pocakom, pedig átlagos alkatú vagyok. Cukorterhelésen is kinevettek, hogy korán mentem, pedig pont időben...
2010. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is két hónaposan már gömbölyödött a pocim, észrevehető volt teljes mértékben. férjem is észrevette. de csak azoknak lehet szerintem, akik gebék. én az voltam mindig, 47 kg.
2010. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a testalkatodon függ hogy látszik e vagy sem.
2010. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy 48 kg-os, nagyon vékony nő vagyok, de rajtam még az 5. hónapban sem látszott semmi. A 6.ban lendült meg, de akkor nagyon.
2010. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha 2 hónapos terhes lennél és a doki hüvelyi vizsgálatot csinált, akkor látnia kellett volna, hogy terhes vagy...de csinálj ma egy tesztet és menj orvoshoz újra, bármi is az eredmény
2010. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 hónaposan még semmi se látszott.


A HCG idővel nem csökken le annyira, hogy ne mutassa ki a teszt. Én 36 hetesen teszteltem egyet pont ezért, és pozitív lett. :-)


Tesztelj! Arra való, és nem befolyásolja semmi más, a hormonproblémáid se. HCG csak akkor van benned, ha baba is van.

2010. máj. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja nem jött meg a menstruációd, vagyis 2 hónapja késik, akkor már 3 hónapos terhes vagy. Ilyenkor még nem feltétlenül kell látszódnia. Ez teljesen egyén függő.
2010. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!