Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izgulok! Parom clostyt szed,...

Izgulok! Parom clostyt szed, lassuak a spermai. Maj. Elejen volt a 14napom, egyuttvoltunk,20an kellett volna megjonni,17en volt pici pottyom es azota semmi. Mi lehet ez szerintetek? Baba? Cicim ducibb, de mas nincs. Mindenkinek koszonom a valaszat!

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj reggel,aztán írd meg az eredményt,már késik is,jó esélyed van a babára.
2010. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mar ma vettem egy tesztet,nem birtam tovabb varni es pozitiv lett,hat remelem igy is van,majd megyek orvoshoz!koszi a valaszt!
2010. máj. 23. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hatalmas gratula.Vigyázz magatokra.És nagyon szép gondtalan terhességet kívánok.
2010. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!