Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Egy hete múlt...

Mi bajom lehet? Egy hete múlt el az 1 napos menzeszem, azóta nem erős inkább csak kellemetlen alhasi feszülést, nyomást érzek.

Figyelt kérdés

Egyik este a bal petefészkem szúrkál gyengén talán fél percig,reggelre a másik szintén enyhén.Következő este úgy éreztem hogy mindkettő feszül mintha ki akarna szakadni,ami inkább kellemetlen mint fájdalmas volt.Enyhe rosszullét környékezett tegnap,de persze bármitől lehet.Szeretnénk babát ,bár kétlem ,hogy ilyen tünetekkel babás vagyok.Sajnos:(

Mi lehet ez?Na és a menzeszem csak 1 napos volt ilyen még nem fordult elő.


2008. okt. 19. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen tüneteim, és babás vagyok :)

Az egynapos mensi is gyanús... tesztet csináltál már?

És az egynap alatt hogyan véreztél? Kicsit/nagyon, piros vagy barna...?

2008. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csak egy napos ilyen rozsaszines barnas valamim volt es en is babas vagyok!:) Tesztelj szerintem!
2008. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babátokhoz:)De én annyira nem merek még tesztelni ,félek hogy csalódok.

A vérzésem,hát az a bibi ,hogy fogalmam sincs,mert azon a napon dolgozta ,tampont használtam,de nagy meglepődésemre az az egy elég is volt azután,csak kevés barna folyásom volt.Istenem úgy örülnénk ha végre baba lenne,ugyanis már több mint 1 éve nem védekezünk,de most úgy gondoltam gyertyaállásba vágom magamat hátha rásegitek a kiskatonáknak:) a célbajutáshoz és 2 naponta voltunk együtt.Hát reménykedek,de a cicim se nem eresedik,se nem feszül,ezért sem hiszem.

A teszte már megvettem,de még talán várok.

2008. okt. 19. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
a masodik valaszolo vagyok!En is azert vettem csak tesztet,mert ugy voltam vele,hogy mindegy milyen eredmeny jon ki akkor legalabb tudom,hogy nem vagyok terhes es akkor meg azert kell elmenni az orvoshoz,mert nem normalis,hogy ennyit kesik.Delutan csinaltam meg es nagy meglepetesemre pozitiv lett.Nagyon remelem,hogy neked is pozitiv lesz!En nagyon szoritok neked!
2008. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igaz ha nem baba akkor orvoshoz kell menni de külföldön lakok és eléggé bonyolult itt.Először a háziorvos vizsgál meg brrr!És ha ő úgy gondolja akkor küld a nőgyógyászhoz.

2008. okt. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!