Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Juli 31én volt inszeminációm,...

Juli 31én volt inszeminációm, aug 17 és ma is nagyon halvány tesztem van 2 napja barnázok, utrot toltam eddig de már nem tudom érdemese még szedni, valaki járt már igy? Mi lett?

Figyelt kérdés
Lehet még ebből baba? Utrot szedjem még? Fogok menni jövóhéten dokihoz

2017. aug. 19. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Alapból nehezen sikerult inszemmel. Barnazassal azonnal dokihoz kene szaladnod. Vagy ennyire letojod ( áhh majd lemegyek a boltba jovoheten. ) kb mintha ezt irtad volna. Uramisten.. ennyi felelotlen embert!

Eloszoris,orvos! Pihi magnezium utro adag emelese ha nem emelted még és mégtöbb pihenés...

Velem ez volt 4+4 hetes korig es most vagyok 10 hetes azota is barnaztam egyszer 7+5 hetesen de masnapra elmult mert tartom a pihi magneziun es utro témát.. es mert azonnal orvoshoz mentem. De neked latszik mennyire fontos

2017. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eleve inszem utáni 14. nap menni kell tesztre és uh-ra. Én a helyedben folytatnám az utrot és elmennék most dokihoz. Lehet, hogy kevés az utro (sok stimulációs szer után magasabb dózis kell) vagy hematóma van. Biztos, hogy nem várnék.
2017. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!