Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4,8 mm vastag méhnyálkahártyáv...

4,8 mm vastag méhnyálkahártyával semmi esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 38. napon. Clostylt szedtem. 24. napon 2 napig pici barnázás volt, de életemben először, és olyan enyhe görcseim voltak, mintha meg akarna jönni. Ez egy pár napig éreztem. A mellem is bedurrant, alig tudtam hozzá érni. Csináltam tesztet, 3-at is. Mindhárom Medilab-os, és mindegyiken láttam halványan a második csíkot. Én látom, férjem szerint csak átnedvesedett, és azért látszik. Szóval megoszlik a vélemény, hogy pozitív, vagy negatív. Már én sem tudom, de én láttam mindhárman. Ma voltam hüvely uh-on, semmit nem láttak, azt mondták, biztosan nem vagyok terhes, mivel 4,8 mm a méhnyálkahártyám. A mellem még mindig fáj, de már nem olyan erősen. Vérzésem nem volt eddig. Ja, és a menstruációm amúgy rendszertelen, pco-s vagyok, de ma nem láttak cisztákat. Esett már valaki így teherbe? Vagy tényleg semmi esélyem?
2010. máj. 26. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is PCOS vagyok és clostit szedtem.Nekem 13mm volt a méhnyálkahártyám és volt egy 23mm tüszőm.Meg is fogant a kisfiam elsőre!

Szedsz valamit a PCOS-ra??

2010. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit, mondjuk ma nem is láttak cisztákat. Miért amúgy erre adnak gyógyszert? nem tudtam.
2010. máj. 26. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, olvas át ezt vagy keres rá a neten.

www.pco-szindroma.hu

Én kaptam Mecformint 2x500 kell szednem minden nap.És már nincsenek cisztáim és van spontán pé-m is

2010. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olvasd át-bocsi
2010. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!