Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 nappal mensi előtt, ha...

1 nappal mensi előtt, ha nincsenek tüneteim, valamiből lehet babára következtetni? Csak a melleim fájnak, de azok minden hónapban szoktak, hol jobban, hol kevésbé.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
meg egy nap, vagy ha holnapra nem varod, akkor csinalj egy tesztet,ilyenkor meg nemigazan van tunt, csak max annyi hogy megjon erzesed van, de mas meg nemigen, az visznt kitarthat tobb hetig is, ha terhes is vagy. csinalj egy tesztet reggeli vizeletbol, 10es erzekenysegu teszttel.
2010. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom és ma már volt egy halvány de pozitív tesztem. Szerintem csinálj tesztet mert nem feltétlenül kell érezned valamit. Nekem az első babánál semmi bajom nem volt, most meg állandóan rosszul vagyok. DRUKKOLOK.
2010. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor holnap csinálok egy tesztet, csak olyan jó lett volna a biztos tudattal lefeküdni:-)
2010. máj. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!