Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szeptemberbe nem várja?

Van aki szeptemberbe nem várja?

Figyelt kérdés
Van valami jele hogy sikerülhetett?Mikorra nem várjátok a következő havit?

2017. szept. 17. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27.ére nem várom.Ilyen még soha nem volt, de két napja barnázgatok,fáj a derekam, más egyéb jel nincs. Ezt sem jelnek tekintem, mert amióta próbálkozunk, rájöttem a női test kiszámíthatatlan és mindig tud valami újat csinálni amit addig sose :/ :D De 10 nap és kiderül :) Neked van valami jele? :)
2017. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mára nem vártam és ma pozit teszteltem 

Drukkolok nektek!

2017. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
Szia!én 20.-ra nem várom...vannak tüneteim,de nálunk már több,mint másfél éve nem jön a baba,és több ilyen"tünetekkel tarkított" hónapon vagyok túl...úgyhogy nem tudok még semmit,majd kiderül:)-E-
2017. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:

Én 21-23-a környékén nem várom.

Semmit nem érzek, a hőgörbém szép, de mindig szép, és eddig egyiknek sem lett baba a vége sajnos. De most nagyon bizakodó vagyok :)

2017. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

Örülök hogy írtatok! :)

2.-ig válaszolónak GRATULA! :) Reméljük,mi is hamarossan csatlakozhatunk hozzád.

Nekem 22.-ére nem várom,és amít én jelnek vagy tünetnek vehetek,hogy nagyon fájnak a melleim amik meg is duzzadtak kicsit.Nekem van már egy 4 éves lányom,és utoljára vele fájtak ennyire.Arra gondoltam hétfőn ellövök egy tesztet,hát ha!

2017. szept. 17. 16:50
 6/76 anonim ***** válasza:

Mikor tervezel tesztelni? A nemvárt napján? Vagy bevállalod előtte?

Én nem mernék előtte, fosos vagyok :D

2017. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy írni se tudok :D Bocsi! Én 22.-ére nem várom,de hétfőn megnézek egy tesztet hát ha eredményes lessz. Azt nem is írtam hogy már egy hete feszülök lent,és nem tudom behatárólni hogy most e méhem vagy a petefészkeim mert az egésszen kiterjed.

Mikorra nem várod?Mikor volt ovud?

2017. szept. 17. 17:09
 8/76 anonim ***** válasza:
21-24-e korul nem varom immaron 8. honapja. Remeljuk most. :)
2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:

Szorítok neked hogy sikerüljön!

Te nem tesztelsz elötte? Mondjuk egy 10-essel?

2017. szept. 17. 21:15
 10/76 anonim ***** válasza:
Majd mindenképp írd meg mi lett a teszt eredménye!Én is teszteltem ma reggel,de hibás volt a teszt....utána úgy is döntöttem,hogy megvárom legalább a keddet.Nekem nagyon sok pattanásom lett,a hátamon és a mellkasomon,ilyen nem szokott lenni.3 napja mensis érzés a hasban,még ilyen izomláz- szerű érzés is van.Pontos ovu napot nem tudok,már nem mérek hőt mert azzal is csak rágörcsöltem... Jókor voltunk együtt az biztos,a férjem külföldön dolgozik,az ovu környéki héten pont itthon volt és együtt voltunk minden nap.Nekem van egy enyhe IR-em,úgyhogy sok a nehezítő tényező...de már van egy csodaszép három éves kisfiúnk,nagyon várjuk a tesót:)-E-
2017. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!