Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek jelentkezte...

Terhességi tünetek jelentkeztek nálam, korábban sosem volt ilyen, ennek ellenére megjött a menstruációm. Van esély babára?!

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a menses előtti tünetek nagyon hasonlóak a terhesség tüneteivel. Általában nálam havi előtt annyi, hogy érzékenyebb vagyok a kelleténél, kívánósabb vagyok, fáj egy picit a pocakom és nagyjából ennyi. Fél éve fogamzásgátlót szedek, így nem védekezünk más módszerrel a párommal, viszont két hete hányingerem van, jellemzően inkább reggel, émelygek, legszívesebben egésznap csak aludnék, hisztis vagyok, fájnak a melleim és ami a legjobban zavar, hogy érzékeny lettem a szagokra. Édesanyukám mikor megfogant az öcsémmel, emlékszem hogy nem bírta semmilyen hús szagát, na hát ma én is azt hittem hogy elhányom magam, pedig a hússal minden rendben volt, rajtam kívül senki más nem érezte büdösnek, pedig én sosem voltam finnyás a husikra. A mensesem meg is jött a várt időpontra, de kevesebb, mint szokott lenni és aggódom, hogy ennek ellenére esetleg megfogantam. Ez ilyen esetben mennyire valószínű? Vettem tesztet, biztos ami biztos alapon, de így nem tudom mikor kéne használnom. Várjam meg míg a menses elmúlik vagy ez nem befolyásol semmit?
2017. okt. 8. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso aktus után 14 nappal csinálj tesztet bár nem hinném hogy terhes vagy nyugi.
2017. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!