Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor méhszáj vizsgálatot...

Amikor méhszáj vizsgálatot tartotok, megfigyeltétek már, milyen a hüvely fala?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert én nem szoktam ott nyukálni magamnak, de mikor egy ilyen önvizsgálatot tartottam, meglepve vettem észre, hogy olyan furcsa a hüvely belső fala. Mindig azt hittem, hogy az egy viszonylag egyenes cső, de vannak benne kitüremkedések és dombocskák. Másnak is ilyen, vagy akadálytalan? Bocsi az intimitásért de erről nem tudok mást kérdezni!
2010. máj. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, másnak is ilyen... :-)
2010. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtattál. Járok intim tornára és ott kaptunk egy fénymásolt lapot, amin a hüvelyben észlelhető különböző sérvek vannak ábrázolva. De nem volt számomra egyértelmű.
2010. máj. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!