Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem:-) ) és pont ma 1 hete késik. Jövő héten már mehetek dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok:) Ha bírod, inkább a hét második feléig várj, hogy nagyobb eséllyel legyen már szívhang is:)
2010. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gratulllaaaa!!!!De jo neked:D.mehetsz,sot menned kell,mar csak azert is,hogy megnezzek,hogy jo helyen tapadt meg.Jo babavarast!!15 hos kislany anyukaja
2010. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Szerdán rendel,akkor megyek:-))
2010. máj. 30. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5+5 naposan voltam dokinál először, és még csak petezsák volt. Szerintem neked sem lesz még baba/szívhang. Ha sztk-ba mész, akkor midegy mikor mész, úgy is visszahívnak,és ingyenes. Én magándokihoz mentem, 2 hét múlva visszahívott, azaz 7+5 hetesen, na akkor már minden volt. Bár egy picit sajnálom, h. az első vizsgálatnál is 7000 ft.-om bánta. Szóval csak ezért írom. Azt tanácsolom,ha nincs panaszod, akkor várj minél többet. A babád így is úgy is ott lesz.:)

Gratulálok!

2010. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 8 hetesen érdemes menni, akkorra minden jól látszik/hallatszik, és ha bármi lenne, akkor sincs "késő". De miért is lenne?


GRATULÁLOK!! :o))

2010. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:)) Képzeld én is ma reggel teszteltem pozitívat!:))


Nekem kb. 3 napja késik. A dokim pont nincs még 2 hétig, lehet, hogy megvárom, míg visszajön és csak akkor megyek hozzá. Remélem mindkettőnknél minden rendben lesz, és boldog babvárást kívánok!

2010. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Minden jót Nektek.
2010. máj. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!