Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyatejen érződik ha jön a...

Anyatejen érződik ha jön a tesó? Hormonváltozás?

Figyelt kérdés

Dolgozunk a tesó programon. Eddig jó a hőgörbe is. Október 23-24 lehetett ovu, akkor volt nagyon lent a hőm (36,3)

Tegnap egész nap görcsöltem, fájt mint ha meg akarja jönni, szagát is éreztem de pecsételést se bugyiba se wcpapíron nem láttam. (Első gyereknél is így volt)

Tegnap óta, hogy fájt, ellök magától a fiam, eddig imádta a cicizést, most ellöki.


Mit gondoltok? Nem szeretek előre tesztet csinálni, még kb 6 nap mire a következő ciklus kezdődne. 27-35 napos ciklus miatt kezdtem el hőmérőzni. Peteérés volt, ovu után szépen fent van a hőm, de az a 6 nap még arrébb van.



#hormon #tesó program
2017. okt. 31. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismim jart igy! A nagyon szopizni imado gyereke egyszer csak azt mondta: nem jo cici... kiderult terhes az anyuka!🙂
2017. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) hát ha majd eljön az idő, megírom hogy megjött e, vagy pozitívat teszteltem e
2017. okt. 31. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ilyet! Azóta egyáltalán nem fogadja el? Drukkolok!
2017. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon immel-ámmal. Eddig cicin altattam el, most meg vagyok lőve.
2017. okt. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!