Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n rögzítem a...

A ciklus.hu-n rögzítem a reggeli hőmet, meg amúgy mindent. Viszont erre a hónapra nem mutatott peteérést! Tévedhet a rendszer?

Figyelt kérdés
A hőm alapján volt, de a gép nem mutatja. Mennire megbízható ez az egész??? Miért nem mutatja a peteérési napot???
2007. nov. 26. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne kifele nézz (net), hanem befele. Sokkal eredményesebb. Koncentrálj a szerelemre, ha van (nélküle ugye minek gyermeket vállalni) és magadra. Élvezd az együtt léteket, ne attól függően, hogy mennyi a hőmérsékleted. Amennyiben kimerültek vagytok, menjetek és pihenjetek, minden gondot hátrahagyva!!! Tuti siker. Én drukkolok!! Üdv
2007. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hogy nem a megfelelő nézetet nézted? (csak tipp). Egébként, persze, tévedhet, hiszen csak egy program amit emberek írtak. De mivel nem túl bonyolult matematikai műveletekről van szó, valahogy nem gondolom, hogy hiba lenne benne.

És természetesen kijöhet úgy a ciklusod, hogy a peteérésed nem esik egybe a hónappal. Nekem van olyan hónap amikor "kétszer menstruálok" :S:S mert pont úgy jön ki. És van több hónap is amikor 2 ovuláció "boldog tulajdonosa" lehetek.

2007. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg alaposan, mikorra kéne esnie, hátha eltakarja valami más bejegyzés! Tényleg nem minden hónapra jön ki peteérés. Ha kétségeid vannak, írj az ottani fórumokba, tapasztalt ciklusozók szívesen válaszolnak!
2007. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!