Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Munkahelyem miatt nagyon...

SOS! Munkahelyem miatt nagyon jó lenne megtudni még az esedékes menstruációm előtt sikerült-e a baba?

Figyelt kérdés
14.-én nem kellene megjönnie. Sajnos vérvétel kizárva mert rögtön kiderülne a munkahelyemen. Tüneteim vannak, de lehet csak beképzelem. Milyen tesztet ajánlotok és mikor leghamarabb. Ma csináltam xepil 25-ös tesztet negatív volt.

2017. nov. 9. 13:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Miert derulne ki?

Ki a feneken van koze ahhoz h vervetelre mesz?:O

2017. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ott dolgozom ahol leveszik a vért.
2017. nov. 9. 13:25
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Az xepil nem egy erzekeny teszt



Rendelj a fastest.huról még ma! 10es kazettás vagy tizes sugaras tesztet

Ha beiros megjegyzésbe hogy holnapra kéred, akk hnapra nalad lesz 9korul vagy a postátokon!:)

Persze csak 3ig lehet igy rendelni. Akkpr tudjak garantálni

2017. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Magánúton vérvétel: kb. 8-10 ezer és biztos az eredmény, a munkahelynek pedig semmit se kell tudnia.
2017. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó hát nagyon egyszeru elmész magánba.
2017. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de inkább rendelek. Magán elég messze van.
2017. nov. 9. 13:31
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz érzékenyebb tesztekkel (pl Predictor Early), reggeli első vizeletből.

Miért fontos az esedékes menstruációd előtt megtudni? Csak azért kérdem, mert elég gyakori a kémiai terhesség, amikor a menzesz előtt pozitív a teszt de mégis megjön, esetleg pár nap késéssel. Tehát annyira nem jó ötlet a munkában egy idejekorán végzett pozitív teszt miatt elhamarkodni bármit is.

Szurkolok neked, hogy baba legyen! :)

2017. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Váltanék és szerdáig kell választ adnom, de ha baba van nem váltok.
2017. nov. 9. 13:44
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire benne vagytok a babaprojektben én tuti nem gondolkoznék váltáson, de te tudod...
2017. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most kezdtük. Van már egy gyerkőc ő rögtön összejött. Most kaptam egy nagyon jó lehetőséget uh ha nem jött be megint egyből akkor majd fél év múlva megint belevágunk. Szóval ha összejött annak örülünk ha nem az új munkának.
2017. nov. 9. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!