Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy tudtok 2. gyerekre...

Ti hogy tudtok 2. gyerekre gondolni egy sokat ebredo 1-2 eves gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnenk tobb gyereket, de most pl. fel 4 van, ez kb. a 7. ebredese az ejszaka folyaman, fel kellett venni, ez a hulye nathas idoszak oktober ota kezdi elvenni a kedvem, ket gyerekkel en nem tudom, hogy fogom birni. Meg csak probalkozunk a tesoval, de idorol idore elbizonytalanodom, pedig szeretnek meg gyereket. Az ejszakazasban a ferjem sajnos nem tud segiteni, akarhanyszor probaltuk, hatalmas siras a vege, es nagyon kitarto a fiam, raadasul ferjem dolgozik hetkoznapokon, a munkajaban is tudnia kell koncentralni. Nappal segit, amiben tud, de az ejszakakat egyedul viszem altalaban. Mi lesz kettovel? Vagy akkor mar mindegy, ha igyse-ugyse alszunk? Hogy lehet ezt birni?
2017. dec. 2. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Szerintem ez annyira gyerekfüggő. Ismerősöm ugyanígy volt, mint te, sőt nem is próbálkoztak, mert minden éjszaka 6-7x keltek minimum. Majd másfél év után nem jött meg neki és jött a 2. babóca, aki viszont szinte átaludta az éjszakákat.Ég és föld a két gyerek.

Nyilván ez nem törvényszerű, de gondolj arra, hogy 15-20 év múlva bolondnak fogod magad tartani csak emiatt nem vállalni több gyermeket. :)

2017. dec. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszt 😊
2017. dec. 2. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont így voltam en is,de elkezdtünk próbálkozni, mivel az első nem jött elsőre úgy voltunk vele,hogy ha hosszabb idő lesz a 2.is akkor se legyen túl nagy a korkülönbség.

Na teso 2.honapban összejött,pontosan 2 év 1 hónap van a fiuk között.

Nem mondom hogy egyszerű volt az eleje és végig izgultam a terhességet is hogy higy fogom en ezt csinalni.

De most itt ülnek mellettem,7es 5evesek Ja és van egy 2 éves huguk is😉

A legjobb döntés volt így vállalni oket,mar nem is emlekszem a pici korral járó nehézségekre!nagyon szeretik egymast,és nagyon jo hogy vannak egymasnak😊

Ha tenyleg vágytok ra akkor úgyis alakulni fog valahogy és biztos jól megoldjatok majd a szituációkat.

2017. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem vállaltam. Tudom a saját korlataimat, belőlem a kialvatlansag egy igazi szornyeteget tud csinálni. Nem akartam sem magamnak, de főleg a kicsiknek h ilyen anyjuk legyen. Mostmár lassan 3 éves, most jött el az idő egy újabb babára. Amíg bizonytalankodsz, addig ne eroltesd szerintem.
2017. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom igaz csak egyszer ébred, de államvizsgára készülök és csinálom a magámbetegeimet is mellette, heti 6-szor járok el 1-1,5 órára dolgozni, hulla vagyok. A kislányunk 1 éves. 1 hónap múlva elkezdjük a tesó projektet és már ezt az 1 hónapot is alig bírom kivárni, annyira vágyom még egy gyerekre, hogy megveszek. Lehet majd 1-2 év múlva a hajamat fogom tépni, de semmi sem tud kizökkenteni abból, hogy újra egy csoda szülessen ide hozzánk:).
2017. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!