Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy naponta...

Miért van az hogy naponta vagy 7-8 alkalommal megyek pisilni és 6napja késik a melleim meg egyfolytába fájnak. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Édesem úgy néz ki hogy akár még béby is lehet!a érdésedből nem tudom eldönteni hogy szeretnéd e vagy sem?
2008. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ebből tényleg lehet baba is, de miért ne tesztelsz? :)
2008. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En vasarnapra nem varom a mensit, es tegnap este mar pozitivat teszteltem!!! En abszolut nem jarok a wc-re surun, bar be kell vallanom sajnos ma nagyon keveset ittam es ez meg is latszik..... Nekem nem nagyon van idaig tunetem, ma volt egy pici rozsaszines folyas (kremes), ami eddig nem volt. Mult honapban 26.napra jott meg. Ma vagyok a 26.napon, de inkabb 28 nappal szamolva (nem) vartam/varom a mensit vasarnapra. A melleim nagyon picit erzekenyek csak. Meg neha van mindjart megjon erzesem, hol erosebb, hol gyengebb,de van mikor egyaltalan nincs. Remelem segitettem vmennyit. (Amugy igen, lehetsz babas is. HA sokaig nem jon meg es negativ minden teszt, menj dokihoz!)
2008. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megjött
2008. okt. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!