Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Gólyafészek Kismama Centrummal kapcsolatban? Csak én érzem ezt felháborítónak ami ott folyik vagy más is?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem,hogy ha fizetek egy vizsgálatért és egy hét múlva megyek vissza az eredményért miért kell megint kifizetnem ugyanazt a pénzt amit már egyszer kifizettem a vizsgálatért??Ez felháborító!! Vagy csak én gondolom így??Elszomorító,hogy minden arra megy ki,hogy minnél több pénzt beszdejenek az embertől!!
2010. jún. 4. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg dühítő, az lenne a minimum, hogy az eredmény bemutatása ingyen legyen...
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda? Kifizettették a vizsgálatot, és utána még az eredményért is fizettél? Nem lehet valami félreértés? Én a helyedben kérnék minden kifizetésemről áfás számlát, és kérnék pontos elszámolást, és megkérdezném, hogy hol tájékoztatnak arról, hogy kétszer is ki kell fizetni a feltüntetett összeget. És nyugodtan mondd azt, hogy kisorsoltak vendégnek a tv2 babavilág című műsorába, majd mindenképpen megemlíted, hogy hogy jártál.
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még az eredményért nem tudok elmenni,mert most erre nics külön pénzem ugyanis én kis naív azt gondoltam hogy ha már egyszer kifizetem a vizsgálatért azt a pénzt amibe kerül,utánna simán elmehetek az eredményért anélkül hogy még egyszer fizetnem kéne.DE NEM ÍGY VAN:(( Ugyhogy most a sírás kerülget a dühtől hogy milyen pénzlehúzások mennek itt és még az eredményemet sem tudom meg,majd csak ha kifizetem mégegyszer.
2010. jún. 4. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez le van írva valahol, hogy előtte és utána is fizetni kell valahol, akkor sajnos nem tehetsz túl sokat.

Ha nincs, akkor lebegtesd meg a fogyasztóvédelmet, vagy betegjogi képviseletet stb.

Talán hatásos lesz.

2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez Székesfehérváron volt???
2010. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak ott van igy.Én magándokihoz járok egy kft-be,ahol több doki van együtt.Ott egy konzultáció 9000 Ft.Tehát ha megcsináltatsz egy hormonvizsgálatot és visszamész hozzá,akkor az ugyanúgy konzultáció.
2010. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!