Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek elég rendszertelen a...

Akinek elég rendszertelen a ciklusa de babát szerettek volna milyen módszerekkel próbálkoztak? Mennyi idő után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltattam magam és kezeltük az eredendő problémát.
2018. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hőmérőzés, stimulálás, terminált együttlét.

Kicsit több, mint 2 év után.

Most 6 évnél tatrunk.

2018. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáláson voltam, kiderült, hogy ir és kezeltük. 7. hónapban jött össze, 3 hónappal a jó eredmények után.
2018. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ;) az az igazság, hogy már van egy majdnem 2 éves gyerkőcünk, aki még most is szopizik, igaz már csak az elalváshoz. Tavaly októberben jött meg először a szülés óta, de még nem állt be a ciklusom. Idáig 31, 27 és 29 napra jött meg. Ez nem is lett volna annyira rossz de ma a 22.napra újra megjött. Igazság szerint ez ami miatt aggódom hogy miért. Nemrég voltam dokinál akkor Ő mindent rendben talált.
2018. jan. 26. 11:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj és azt az előbb kifelejtettem hogy szülés előtt napra pontos 28napos ciklusokkal bírtam ;)
2018. jan. 26. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de felnevettem ezen :o ez messze nem rendszertelen ciklus! nekem 15-125 nap között változik (felső határ is csak azért van, mert akkor már megunom várni)


Amíg cicizik a gyerkőc, lehet, nem is lesz ennél pontosabb. de a hőmérőzéssel tökéletesen nyomon követhető ám, hogy van-e és ha igen, mikor peteérés.

mást a helyedben én egyenlőre tuti nem csinálnék.

2018. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszi szépen, akkor úgy látszik túlparáztam hirtelen a dolgot :D a te szemszögedből nézve a dolgot már nem is tűnik durvának a helyzet :D :D
2018. jan. 26. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
17 hónapja próbálkozunk, mindennel amivel csak lehetett. Még nem sikerült
2018. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!